Вт, 19-03-2024, 06:59

20:41
"Металург" З - "Таврія" - 1:0

Запорізький "Металург" здобув другу перемогу в чемпіонаті і поступово піднімається з дна турнірної таблиці.

Підопічні Тарана взяли гру під контроль на перших хвилинах. Небезпечно пробивав Пісоцький, але Погорілий відбив м'яч ногами. На 22 хвилині Рудика заробив пенальті, який реалізував Прийомов. Потім "Металург" віддав територію, але кримська команда до перерви не змогла потурбувати Боровика.

В другому таймі "Таврія" більше володіла м'ячем, але "Металург" створював більше гольових моментів. Скандальний епізод трапився на останніх секундах гри: Грнчаров виграв боротьбу у Боровика і прострілив на дальню стійку, звідки м'яч в порожні ворота переправив Сантрапинських. Арбітр гол не зарахував, побачивши у діях Грнчарова порушення правил. Схоже, кримчан позбавили одного очка.

Гол: Прийомов, 23 (з пенальті)

"Металург" З: Боровик, Сахневич, Нестеров, Коротецький, Баліч, Рудика, Гавриш, Пісоцький (Йокіч, 79), Прийомов (Лео, 90+2), Сержиньо (Штурко, 89), Юсов

"Таврія": Погорілий, Матвієнко, Любічіч, Грнчаров, Пінту, Павленко, Ярчук (Сантрапинських, 74), Коробка (Каліниченко, 46), Назаренко, Каядо, Бурдужан (Кошман, 59)

Попередження: Пісоцький, Баліч, Штурко - Матвієнко, Пінту, Назаренко

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4950 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Таврія - 1:0

"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
Девіч - наш гравець і взимку, і влітку, і восени, запевняє Ярославський
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Еспаньйол" - "Барселона"
Ліонель Мессі:Люблю віддавати паси