Чт, 28-03-2024, 20:02

20:22
"Металург" З - "Металург" Д - 0:0
Нульова нічия в Запоріжжі у фактично першому матчі 14-го туру. Після восьми поспіль програних матчів команда Сергія Пучкова нарешті здобула очко.

Команди створили величезну кількість гольових моментів, але голкіпери були на висоті. На початку матчу абсолютною ініціативою володіли гості, які будували свої атаки здебільшого через лівий фланг, де господарював росіянин Безліхотнов. Десь з 20-тої хвилини запоріжці почали вирівнювати гру і створювати небезпеку біля воріт Бандури. Особливо активними у складі господарів були Штурко та Платон, проте обом у завершальній стадії не вистачило точності. Найбільше запам'яталася зразкова контратака господарів: Опанасенко з правого флангу прострілив на Платона, але форвард з двох метрів не зумів пробити Бандуру.

Другий тайм пройшов піддиктовку підопічних Сергія Пучкова, які володіли ініціативою і регулярно створювали небезпеку біля воріт суперника. Бандура працював у поті чола, захищаючи свої ворота після ударів Штурка та Опанасенка, і таки зумів зберегти їх в недоторканості. Був ще доволі суперечливий епізод, коли арбітр відмінив гол донецької команди на 86-й хвилині, але повтор показав, що фол проти гравця господарів скоріше був, ніж ні.

"Металург" З: Старцев (Грдлічка, 38), Опанасенко, Монахов, Рудика, Баліч, Гавриш, Максимов, Годін, Штурко, Шевчук (Лео, 46), Платон (Лазарович, 72)

"Металург" Д: Бандура, Морозюк, Чечер, О'Ді, Зотов, Мамутов (Макрідіс, 46), Болбат, Лазіч, Нельсон (Алешандре, 71), Безліхотнов, Мораес.

Попереджені: Годін, Баліч, Рудика - Морозюк, Чечер, О'Ді, Алешандре

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41010 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Металург Д - 0:0