Ср, 24-04-2024, 23:40

20:33
"Металург" З - "Карпати" - 1:3. ВІДЕО
Запорізький "Металург" зазнав на "Славутич Арені" поразки від львівських "Карпат".

"Зелено-білі” активно розпочали поєдинок у Запоріжжі, намагаючись швидко відкрити рахунок у протистоянні. "Карпати” створили кілька небезпечних моментів вже у дебюті зустрічі, але забити гол так і змогли. Та домінування гостей тривало не довго, адже "Металург” дуже швидко вирівняв гру й почав організовувати свої атаки. Варто відзначити Младена Бартуловіча, який запам'ятався найбільш активними діями у першому таймі. Останні кілька хвилин пройшли спокійно, оскільки вже ніхто не хотів пропускати гол у роздягальню.

Після перерви все змінилося. Вже на першій хвилині гості відкривають рахунок. Відзначився Зеньов. Не встигли "металурги” оговтатися від такого початку 45-ти хвилинки, як Бартуловіч подвоює перевагу "зелено-білих”. Звичайно, такий розвиток подій не влаштовував господарів поля, які додали в атаці, що значно послабило захисний потенціал команди. Почалася гра на зустрічних курсах. Запоріжці створили ще кілька небезпечних моментів, у яких були зобов'язані забивати хоча б гол, однак ворота львів'ян залишалися сухими. Натомість гості провели чергову показову атаку, яка завершилася ще одним голом.

Рахунок став 3:0 і залишалося лише одне питання — чи зуміє "Металург” у день міста порадувати глядачів взяттям воріт? Вже у завершальні хвилини компенсовано часу господарі все ж мобілізували усі сили та поставили крапку у цьому матчі. Звичайно, цей гол вже нічого не вирішував, але вболівальникам це дещо підняло настрій. А "Карпатам” це буде хорошою наукою, як не потрібно розслаблятися наприкінці поєдинку, адже інколи ціна такого результативного удару може бути надто великою.

"Металург" З: 1. Старцев М., 17. Нестеров, 36. Тейку, 13. Коротецький, 7. Матяж, 8. Максимов А., 39. Опанасенко, 14. Шевчук А., 21. Штурко, 24. Платон, 31. Пісоцький
Запасні: 12. Грдлічка, 4. Матеус, 9. Гавриш, 11. Годін, 19. Рудика, 27. Лазарович, 30. Лео

"Карпати": 29. Ільющенков, 24. Пашаєв П., 21. Балажіц, 9. Федорчук, 11. Бартуловіч, 22. Льопа, 27. Голодюк, 32. Пластун, 8. Костевич, 20. Зеньов, 10. Гладкий
Запасні: 23. Мисак, 5. Гітченко, 15. Елла, 19. Мартинюк, 25. Ткачук А., 77. Бохашвілі, 97. Марселінью

"Металург" З - "Карпати" - 1:3

Голи: Зеньов 46, 77, Бартуловіч 54 - Шевчук 90+4

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4880 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Карпати - 1:3. ВІДЕО

Кононов: "Карпатам" потрібно підсилюватися