Чт, 25-04-2024, 11:55

20:14
"Металург" З - "Говерла" - 0:1

Запорізький "Металург" зазнав чергової поразки у чемпіонаті України й продовжує перебувати на передостанньому місці у турнірній таблиці із 11 заліковими очками.

У першій половині матчу суперники продемонстрували досить рівний футбол. Команди по черзі володіли ініціативою й намагалися відкрити рахунок. Спершу більш небезпечно діяли ужгородці, але згодом господарі поля зуміли відвести гру від власних воріт й почали організовувати свої атаки. Відтак перша 45-ти хвилинка завершилася сухою нічиєю 0:0, що у принципі відповідало подіям на полі.

Після перерви глядачі побачили лише один гол, який у підсумку й вирішив долю протистояння. Влучний постріл Максима Шацьких на 58 хвилині дозволив “Говерлі” здобути мінімальну перемогу над “Металургом” та ще більше відірватися від запоріжців у турнірній таблиці.

Додамо, що останні хвилини поєдинку були дуже напружені, а “Металург” за цей час створив більше моментів, ніж за весь матч. Проте відповісти “Говерлі” хоча б одним голом господарям так і не вдалося.

"Металург" З: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 3. Баліч, 17. Нестеров, 13. Коротецький, 5. Йокіч М., 9. Гавриш, 19. Рудика, 44. Юсов, 77. Сержіо, 10. Прийомов
Запасні: 32. Боровик, 18. Каплієнко, 7. Матяж, 14. Шевчук А.с, 20. Татарков, 21. Штурко, 27. Лазарович

"Говерла": 1. Надь, 22. Лисицький, 41. Акакло, 44. Хомин, 4. Балафас, 17. Буяльський, 23. Люлька, 28. Кочіш, 87. Шарпар, 61. Шацьких, 85. Фещук
Запасні: 37. Шевченко Л., 2. Орос, 14. Дандеа, 15. Трухін, 45. Вечурко, 88. Арзе, 92. Степанюк Р.

Гол: Шацьких 58

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4966 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Говерла - 0:1

Кавані: Стадіон допоміг нам зіграти вдало