Чт, 28-03-2024, 19:55

23:13
"Металург" - "Карпати" - 7:6. ВІДЕО

Донецький "Металург" у серії післяматчевих пенальті переграв львівські "Карпати".

Півфінали Кубка України з футболу видалися на славу. Якщо вчорашній матч у Луцьку був більш видовищний, то сьогоднішній у Донецьку, поза сумнівом, став найдраматичнішим за останній час в українському футболі.

Команди спокійно розпочали поєдинок. Більш активно діяли господарі поля, проте відкрити рахунок їм ніяк не вдавалося. Згодом "Карпати” вирівняли гру, і почали організовувати свої небезпечні атаки. У другій половині зустрічі глядачі мали змогу спостерігати за повільним та в'язким футболом, який супроводжувався боротьбою за кожен м'яч. Суперники розуміли, що лише один епізод може змінити хід зустрічі, а тому обережно та надійно діяли як у нападі, так і у захисті.

Вже у другому додатковому таймі господарі поля здобули право пробивати пенальті, проте Морозюк не зумів переграти Боґатінова. А вже через кілька хвилини команди розіграли футбольну лотерею. Довго суперники не могли визначити сильнішого, адже їм довелося пробити аж по 8 разів. Проте більш фартовим виявився "Металург”, який зумів переграти своїх опонентів з рахунком 7:6 та вийти у фінал Кубка України.

Склади команд:

"Металург": 12. Бандура, 14. Воловик, 20. Шина, 44. Прийма, 4. Чечер, 6. Мкртчян, 7. Морозюк, 17. Соарес, 18. Дімітров, 11. Казарян, 15. Траоре

Запасні: 31. Воробйов Д., 2. Барановський, 28. Маріо Сержіо, 8. Нельсон, 10. Даніло, 84. Голайдо, 19. Іванко

"Карпати": 32. Боґатінов, 4. Мілошевич, 41. Гірський, 44. Федецький, 21. Балажіц, 16. Худоб'як, 25. Ткачук А., 43. Озарків, 89. Авелар, 77. Лукас, 10. Гладкий

Запасні: 22. Тлумак, 17. Голодюк, 18. Кополовець, 99. Даушвілі, 11. Зеньов, 28. Касьян, 50. Костевич

"Металург" - "Карпати" - 0:0 (7:6)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41154 | Додав: adminA | Теги: Металург - Карпати - 7:6. ВІДЕО

Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна істотно скоротила відрив від Росії та Португалії