Чт, 28-03-2024, 12:13

21:09
"Металург" Д - "Зоря" 2:0. ВІДЕО

Схоже, донецький "Металург" виходить з кризи та відходить від шоку, пов'язаного з вильотом з Ліги Європи від скромного албанського "Кукеса".

В першому таймі обидві команди створили вдосталь моментів, аби забити, і тут на перший план виступила проблема реалізації. У підсумку "Металург" один свій момент використав, коли Даніель на 5-й хвилині втік на побаченням із Сантіні, і точно пробив повз голкіпера. Натомість Любеновіч і Даніло свої шанси змарнували.

Початок другого тайму для підопічних Вернидуба був таким же, які перший, тобто провальним. На 47-й хвилині Морозюк подав штрафний, Прийма скинув в центр штрафного, і Чечер (до речі, скоріш за все з офсайду) точно пробив повз Сантіні. Далі "Металург" начебто контролював гру, створював моменти, але свої шанси мала й "Зоря". Лише один Даніло міг забивати двічі, проте спочатку поцілив у стійку, а згодом "запоров" вихід віч-на-віч із Паньківим.

Результат матчу вирішила реалізація гольових моментів. Ця перемога наблизила "Металург" до зони єврокубків (з яких команда не так давно вилетіла). На даний момент у донеччан однакова кількість очок (по 10) з "Динамо", але у киян ще гра у запасі. В "Зорі" ж після чудового старту, схоже, настала криза.

Металург Д: Паньків, Насонов, Чечер (к), Прийма, Лазіч, Морозюк, Мкртчян, Макрідіс, Алесандро, Нельсон, Даніель

Запасні: Бандура, Барановський, О'Ді, Голайдо, Мамутов, Трояновський, Дегтярьов.

Зоря: Сантіні, Ярмаш, Малишев, Білий, Ігнатьєвіч, Грицай, Каменюка (к), Любеновіч, Хомченовський, Ліпартія, Даніло

Запасні: Шевченко, Петряк, Олійник, Жичиков, Галюза, Квашук, Худзік

Металург Д - Зоря - 2:0

Голи: Даніель, 5, Чечер, 47

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4943 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Зоря 2:0. ВІДЕО

Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
Стали відомі час та місце першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи "Омонія" - "Металіст"
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"