Чт, 25-04-2024, 05:09

15:44
"Металург" (Д) - "Зоря" - 1:2

Команда Володимира П'ятенка не змогла набрати перших залікових балів в новому чемпіонаті країни.

Голи: Соарес (31) - Любеновіч (9), Галюза (81)

Вже з самого початку гра в столиці Донбасу проходила не за сценарієм Володимира П'ятенка. Зокрема, на старті протистояння "Металург" пропустив зовсім непотрібний гол: круглого у ворота Бандури ідеально зі стандарту поклав новачок луганчан Желько Любеновіч.

Проте, попри такий "холодний душ", господарі зуміли вирівняти гру та переломити хід матчу. В середині першого тайму рахунок зрівняв Жозе Соарес, який, мабуть, був найактивнішим у складі своєї команди сьогодні.

Протягом поєдинку донеччани ще мали багато можливостей, щоб вирвати перемогу перед рідними трибунами. Господарі володіли перевагою на полі, періодично турбували Козаченка небезпечними ударами, однак на заваді другому голу "металургів" ставали самовіддані дії в обороні захисників суперника та впевнена гра у власній рамці голкіпера "чорно-білих".

Натомість підопічним Вернидуба пощастило більше. В середині другого тайму "Зоря", яка впродовж всього матчу грала другим номером, організувала чудову контратаку і Ілля Галюза влучним ударом виборов перемогу для луганчан.

1:2 - крім розгромного тріумфу над чорногорським "Челіком", хлопці П'ятенка поки не знають радості перемог на внутрішній арені. "Зоря" ж за підсумками двох турів дещо здивувала футбольну Україну, адже команда Вернидуба досі йде без втрат.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41245 | Додав: adminA | Теги: Металург (Д) - Зоря - 1:2