Пт, 19-04-2024, 06:21

17:29
"Металург" Д - "Севастополь" - 3:0

Донецький "Металург", забивши три красивих голи у ворота Чуваєва, здобув розгромну перемогу над "Севастополем".

Господарі поля вже з перших хвилин заволоділи ініціативою й почали будувати свої небезпечні атаки. Натомість “Севастополь” зосередився на грі у захисті й підлаштувався під гру донецької команди. Швидкість та майстерність гравців “Металурга” дала результат на 15 хвилині. Мораєс красивим уларом відкрив рахунок у протистоянні. Ще за кілька хвилин Александре не менш шедевральним ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Підопічні Ташуєва почувалися повноправними господарями й не боялися беззубого “Севастополя”, який був достатньо пасивним в атаці. На 36 хвилині Александре виконує кутовий удар після чого м'яч залітає у сітку, відтак глядачі стали свідками “сухого листа” й, мабуть, найкращого голу 25 туру УПЛ, який, до речі, лише розпочався.

Після перерви “Севастополь” почав діяти більш злагоджено та небезпечно, а головне — зумів відвести гру від своїх воріт. Гості створили кілька небезпечних моментів, але знайти необхідний ключ до воріт “Металурга” ніяк не вдавалося. І хоч рахунок був 3:0, інтрига у матчі залишалася до останніх хвилин, адже команди багато атакували та викладалися на всі 100 відсотків. Темп гри також був на високому рівні, чого не скажеш про реалізацію гольових моментів. Наприклад, Мораєс не зумів переграти голкіпера з одинадцятиметрової позначки, а Болбат не реалізував вихід віч-на-віч.

У підсумку матч завершився логічної перемогою “Металурга” 3:0, хоча голів з обох сторін могло бути ще більше.

"Севастополь": 1.Чуваєв, 20.Караваев, 6.Цурри, 33.Новак, 30.Неплях, 14.Максимов, 87.Фертовс, 11.Ярошенко, 34.Танчик, 9.Ковпак (к), 79.Кузнецов.
Запасні: 73.Бібченко, 50.Фарлей, 17.Коваль, 7.Лисенко, 2.Федорів, 10.Жабокрицький, 5.Причиненко.

"Металург": 79.Паньків, 23.Насонов, 24.О'Ді, 44.Прийма, 15.Зотов, 22.Пляцікас, 14.Александре, 9.Лазіч (к), 50.Болбат, 7.Морозюк, 10.Мораєс.
Запасні: 12.Бандура, 5.Польовий, 2.Барановський, 62.Каретник, 20.Мутарі, 99.Казарян, 18.Хрістов.

Голи: Мораєс 15, Олександра 18, 36

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4918 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Севастополь - 3:0

Чемпіонат України (молодь). Карпати перемогли Зорю. Інші матчі 19 туру
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"