Сб, 20-04-2024, 03:40

20:44
"Металург" Д - "Металіст" - 3:0. ВІДЕО
Перший недільний матч приніс гучну сенсацію. Харківський "Металіст" зазнав розгромної поразки у виїзному матчі проти донецького "Металурга".

З перших хвилин матч для команди Маркевича складався дуже невдало: в атаці нічого не виходило, а в обороні гравці допускали багато помилок. У складі господарів виділявся Сергій Болбат, який постійно тримав у напрузі захисників. Однак перший гол був забитий без участі молодого хавбека. Насонов з правого флангу навісив на Лазіча і той ударом головою розстріляв ворота Горяїнова. Менш ніж через 10 хвилин господарі забили дуже схожий гол, але цього разу автором результативного удару став В'ячеслав Чечер. "Металіст" за перший тайм так і не спромігся серйозно потурбувати Бандуру.

Перший момент у гостей виник вже у таймі другому. Гомес пробив у перекладину з дальньої дистанції. Маркевич випустив Гоменюка, Ксьонза і Бланко, але жоден з них не підсилив гру команди в атаці. Навпаки, Гоменюк програв усю боротьбу, постійно фолив і на останніх хвилинах матчу отримав другу жовту картку. На той час рахунок був уже 3:0 на користь господарів. Болбат прорвався по флангу і виконував простріл на партнера, але Пшеничних першим встиг до м'яча. Краще б не встигав - від корпусу захисника м'яч влетів у ворота.

Можна з упевненістю заявити, що так погано в цьому сезоні "Металіст" ще не грав. Але Маркевич обіцяє розібратися.

"Металург" Д - "Металіст" - 3:0

Голи: Лазіч (23), Чечер (32), Пшеничних (80, автогол)

"Металург": Бандура, Насонов, Чечер, Прийма, Зотов, Макрідіс, Болбат (Польовий, 81), Нельсон (Трояновський, 80), Лазіч, Александре (О'Ді, 87), Мораєс.

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Пшеничних, Гуйє, Азеведо, Едмар (Гоменюк, 46), Соуза, Соса, Шав'єр (Бланко, 77), Гомес, Девіч (Ксьонз, 75)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4899 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Металіст - 3:0. ВІДЕО

Друга ліга. Після 2-го туру в лідерах – "Чорноморець-2" та "Олімпік"