Пт, 29-03-2024, 09:31

20:50
"Металург" Д - "Іллічівець" - 3:0

Сьогодні, 20 вересня, в рамках 7 туру УПЛ донецький "Металург" приймав маріупольський "Іллічівець".

Перед матчем донецький "Металург" здавався явним фаворитом у протистоянні з аутсайдером чемпіонату "Іллічівцем". "МД" опустився на 11-ту позицію, а для клубу з амбіціями не грати у єврокубках - це катастрофа. Відтак запалу гравцям "МД" мало вистачати. З перших хвилин донеччани побігли вперед і намагались забити швидкий гол. Але в атаці нічого не вдавалось.

Натомість упродовж тайму номінальні господарі отримали на свої ворота кілька небезпечних контрвипадів, які, втім, не завершились гольовими ударами. Загалом гості виглядали більш активними і зіграними, а "МД" діяв дуже розпорошено і командних дій зі знаком плюс було вкрай мало. Лише на 30-й хвилині донеччани завдали першого удару по воротах азовців, а на 45-й єдиний небезпечний момент, який назвати гольовим навряд можна.

Перерва пішла на користь "МД" і у другому таймі донеччани просто зім’яли "Іллічівець", створивши кілька моментів, один з яких завершився проходом Макрідіса і дебютним голом Адорно.  Азовці не знітились і продовжили пручатись, але атаки господарів стали накочуватись на ворота маріупольців, як хвилі під час шторму. Через кілька хвилин «металурги» заробили перспективний стандарт поблизу карного майданчику суперника і Морозюк майстерно вкрутив м’яч в сітку воріт "Іллічівця".

А далі господарі почали грати у своє задоволення і просто "возили" "Іллічівець". Мав "МД" кілька напівмоментів, але ще один гол донеччани забили вже перед фінальним свистком з пенальті, який реалізував Лазіч.

П’ята поразка азовців - і вони лишаються на дні турнірної таблиці з двома балами, а "Металург" Д потроху піднімається вище.

Голи: Адорно,50; Морозюк,56; Лазіч,91

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41051 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Іллічівець - 3:0