Чт, 25-04-2024, 15:44

18:19
"Металург" Д - "Говерла" - 4:2. ВІДЕО
Донецький "Металург" зумів забити 4 м'ячі закарпатській "Говерлі", що у підсумку дозволило господарям відсвяткувати перемогу над гостями із Ужгорода.

Господарі поля з першої хвилини дали зрозуміти, що серйозно налаштовані на перемогу, адже вже у дебюті зустрічі голкіперу "Говерли” довелося вступити у гру. "Металург” більше контролював м'яч та був більш креативним в атаці, чого не скажеш про гостей, які ніяк не могли підійти до воріт Паньківа. На 24 хвилині матчу Нельсон, скориставшись помилкою капітана суперників, відкриває рахунок. Однак після цього донеччани не вгамувалися й продовжити йти на штурм. Через 10 хвилини Безліхотнов подвоїв перевагу господарів, що дозволило "металургам” трохи розслабитися.

Однак вже за мить "Говерла” покарала опонентів, забивши красивий гол у відповідь. Після цього почалася гра на зустрічних курсах без центру поля та захисту. Команди демонстрували відкритий футбол, і до перерви порадували вболівальників ще одним голом. Відзначився Мораєс, який в дотик завершив продуману атаку донецької команди.

Після перерви почалася злива, що значно ускладнило завдання командам забивати голи. Однак незважаючи на важкі погодні умови, суперники зуміли ще двічі розписатися у воротах один одного, що у підсумку дозволило зафіксувати перемогу "Металурга” з рахунком 4:2. Останні хвилини матчу команди догравали вже на повністю мокрому газоні з калюжами, що лише зробило кінцівку матчу більш видовищною з точки зору шоу. Таким чином "Металург” здобуває важливі три очки, а "Говерла” залишається чекати свого шансу, продовжуючи знаходитися у зоні вильоту.

Склад "Говерли": 1.Надь, 2.Орос, 7.Райчевіч, 9. Ле Талек, 14.Дандя, 15.Трухін, 17.Буяльскій, 22.Лисицький (к), 23.Люлька, 26.Леандро, 28.Кочіш.
запасні: 33.Бабенко, 4.Балафас, 10.Балашов, 11.Лисенко, 13.Мікуляк, 18.Колоповец, 21.Лазевскі.

Склад "Металурга": 79.Паньків, 23.Насонов, 4.Чечер (к), 2.Барановскій, 7.Морозюк, 13.Макрідіс, 8.Нельсон, 9.Лазіч, 14.Александре, 25.Безліхотнов, 10. Мораєс.
Запасні: 12.Бандура, 24.О `Ді, 44.Прийма, 33.Мамутов, 15.Зотов, 50.Болбат, 19.Даніель.

"Металург" - "Говерла" - 4:2

Голи: Нальсон 23, Безліхотний 32,69, Мораєс 37 - Ле Таллек 34, Лисенко 66

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4791 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Говерла - 4:2. ВІДЕО

Агент Бенітеса ще не домовився про розірвання контракту
"Бешикташ", "Динамо", "Спарта", "Ліверпуль" і ПСЖ гарантували собі вихід до 1/16 ЛЄ
У "Закарпаття" серйозні фінансові труднощі
"Сантос" хоче взяти в оренду Андре, якого влітку дорого продав у "Динамо"
Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
ЗМІ: Абрамовичі придбають "Копенгаген"
Ґрегоріо Мансано: Четвертий гол дуже негативно вплинув на гравців