Пт, 19-04-2024, 13:35

21:27
"Металург" (Д) - "Говерла" - 2:1. ВІДЕО

Команди розпочали активно. Та ще й як!!! Більш активними були господарі і Траоре та Мораєс вже на стартових хвилинах перевірили пильність голкіпера "Говерли".

Однак рахунок відкрили саме гості. Це після згаданого удару Траоре у миттєвій контратаці Ле Таллек відпасував на Лопеза, якому залишалося хіба що із зручної позиції влучити у площину.

Після голу підопічні Максимова стали ще більш активними, а гості шукали щастя у контратаках. Найбільш небезпечно у складі "металургів” діяв Драман Траоре і саме він заробив пенальті на 37-й хвилині. От тільки Воловик зусилля партнера змарнував - воротар "Говерли” Бабенко потягнув м'яча після удару з позначки.

А от в другому таймі господарі реабілітувалися повністю. Причому реабілітувалися красиво і впродовж семи хвилин. На 50-й хвилині Морозюк з ювелірною точністю виконав штрафний, а на 57-й Дімітров з льоту вдруге змусив Бабенка виймати м'яча з воріт "Говерли”. До речі, це був сотий матч Велізара у складі "Металурга”, так що ювілей вдався.

Ну а щодо "вдруге виймати”, то... Були у цій грі і два не зарахованих голи, і якщо господарі забивали з чистого офсайду, то от до ще одного голу, нібито з ауту, у ворота "Металурга”, певні питання до судді є.

Але, зрештою, ужгородці зазнали своєї чергової поразки. Тепер їхнє відставання від "Карпат” і, відповідно, рятівного 14 місця, становить 5 очок. Щоправда, львів'яни свого матчу туру ще не зіграли. Ну а "Металург” перегнав "Чорноморець” і увійшов у зону єврокубків. Щоправда, одесити свій матч туру гратимуть завтра.

"Металург” (Д) - "Говерла” - 2:1 (0:1)

Голи: Морозюк, 50, Дімітров 57 — Лопез, 8

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41057 | Додав: adminA | Теги: Металург (Д) - Говерла - 2:1. ВІДЕО