Чт, 28-03-2024, 20:07

18:32
"Металург" Д - "Дніпро" - 0:2

Донецький "Металург" та дніпропетровський "Дніпро" продемонстрували красиву та напружену гру, в якій перемогу здобули підопічні Мирона Маркевича.

З перших хвилин протистояння “дніпряни” намагалися заволодіти ініціативою й забити швидкий гол. Варто відзначити, що небезпечно атакувати їм вдавалося, але на завершальній стадії бракувало везіння та майстерності. Натомість “Металург” зосередився на оборонних діях й почав контратакувати вже ближче до завершення першого тайму.

Після перерви глядачі побачили на полі дві рівних команди. Донеччани створювали все більше небезпеки біля воріт Бойка й були близькими до того, щоб відкрити рахунок. Але клас “Дніпра” взяв гору. Підопічні Мирона Маркевича значно додали у швидкості та заволоділи територіальною перевагою. “Металург” просто не встигав за технічними та прудкими гравцями суперника. На 64 хвилині Коноплянка бездоганно виконав штрафний удар, а згодом Матеус подвоїв перевагу своєї команди, влучно пробивши з пенальті.

“Металург” мав нагоду забити з одинадцятиметрового вже у кінці протистояння, але Бойко вртяував свою команду. Відтак у підсумку поєдинок завершився впевненою перемогою “Дніпра”, який із трьома очками очолив турнірну таблицю чемпіонату України.

Нагадаємо, що сьогоднішній матч відбувся на "Арені Львів".

"Металлург" Д: 12. Бандура Александр, 4. Чечер В'ячеслав, 8. Нельсон Грегорі, 9. Лазіч Джордже, 13. Макрідіс Константінос, 14. Александре, 15. Шарпар В'ячеслав, 18. Нойок Олександр, 23. Насонов Олександр, 44 . Прийма Василь, 77. Дегтярьов Максим

"Днепр": 71. Бойко Денис, 4. Кравченко Сергей, 7. Канкава Джаба, 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 18. Зозуля Роман, 20. Матос Лео, 23. Дуглас, 44. Федецький Артем, 99. Матеус

Гол: 0:1 - Коноплянка (64), 0:2 - Матеус (71) п

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41052 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Дніпро - 0:2