Пт, 26-04-2024, 10:34

20:16
"Металург" Д - "Чорноморець" - 3:2

Криза в одеському "Чорноморці" продовжується. Після поразки від "Зорі" одесити провалили гру у Донецьку.

Сьогодні у Донецьку була прекрасна футбольна погода. Грай - не хочу! Але одеситів привітне східне сонце видно трошки розморило і ті вийшли на матч напівсонними.

З самого початку матчу здалось, що "Чорноморець" відійшов від нокдауну від "Зорі", але все виявилось не так. Одесити пішли в наступ, контролювали хід подій на полі. Тривало це близько десяти стартових хвилин. Потрохи господарі переломили хід поєдинку і вирівняли гру. на газоні почалась боротьба з великою кількістю мікрофолів і практично без воріт.

Спокій на полі закінчився з виходом павла Ребенка, який щойно з'явившись на полі, одразу у своєму штрафному не встиг за фінтом суперника і збив його підніжкою. Пенальті і Мораєс впевнено відкриває рахунок.

"Металург" впевнено продовжив гру і після заробленого кутового зміг подвоїти рахунок. Верхова подача зі стандарту закінчилась відскоком м'яча на ногу Макрідісу. Той пробив, захисники заблокували удар, але рикошетом шкіряний попав на ногу Лазічу і той з лінії воротарської розстріляв ворота.

А потім ще гірше. Петро Ковальчук руками перервав прохід Мораєса, який прокинув м'яч в штрафну. Арбітр не роздумуючи показав запалив червоне світло. Одесити в меншості.

Другий тайм почався з атак господарів. Вони мали кілька моментів, але не використали жодного. "Метал" явно розслабився і цим миттєво скористався "Чорноморець". Подача в штрафний на Антонова була перервана воротарем господарів. Але м'яч відлетів на ногу Окріашвілі, який технічно закинув його дугою у ворота суперника.

Це пробудило господарів і ті швидко організували відрив у контратаку. Довга верхова передача збила з толку захисників і воротаря одеситів, які зіштовхнулись між собою і м'яч потрапив до адресати цього пасу Мораєса. Той легко підрізав м'яч, який гарно опустився у сітку воріт одеситів.

Надалі гра повернулась в інше русло. Одеситам вдалось забити вдруге. На цей рах з пенальті, після безглуздого фолу на Польового на найактивнішому гравці одеситів - Окрі. Гай холоднокровно реалізував стандарт.

Отже, 3:2 і одесити відчули, що можуть зачепись за нічию. Вони мали ще один чудовий момент, який організували Окрі і Ребенок. Але чудову передачу на дальній стійці не зміг замкнути Діденко.

Закінчення матчу пройшло на нервах для "Металургу", але вдома і стіни дпопомагають.

"Металург" ще ближчие до Ліги Європи. "Чорноморець" забуксував на місці. Команди ніби почала грати, але дуже фрагментарно. Нема цілісної картини гри, кожна ланка робить щось своє. Найбільше запам'ятався Окрі, який постійно тероризував суперників своїм дріблінгом і прихованими передачами. Але його зусиль не вистачило для позитивного результату команди Григорчука.

Боротьба за місце у Єврокубках загострюється до неможливості.

Голи: Мораєс,31 (п),66; Лазіч,40 - Окріашвілі,59; Гай,80 (п)

Попередження: К. Ковальчук - Чечер

Вилучення: П. Ковальчук

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41435 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Чорноморець - 3:2