Вт, 19-03-2024, 05:47

21:56
"Металіст" - "Шахтар" - 2:4. ВІДЕО

Ще два претенденти на чемпіонський титул зустрінуться в Харкові.

Господарі здивували "помаранчево-чорних" потужним початком. Вже на 7 хвилині багатоходова комбінація "Металіста" за участю Ксьонза, Марлоса та Вільягри звершилася автоголом Кучера. "Шахтар" виглядав розгубленим, команда Луческу не могля підібратися до чужих воріт. На 31 хвилині Кучер у власному штрафному збив Ксьонза, і арбітр призначив пенальті, який реалізував Марлос. Здавалося, що "Металіст" повністю контролює хід гри, але "гірники" наприкінці тайму перевернули все з ніг на голову. Спочатку Дуглас Коста чудовим дальнім ударом вражає нижній кут воріт Горяїнова, потім він же віддає результативну на Едуардо, а в доданий до першого тайму час Срна виводить свою команду вперед.

На початку другого тайму Крістіан Вільягра залишив команду в меншості. Отримав першу жовту за симуляцію, а через декілька секунд - другу - за грубий фол проти Едуардо. Цей епізод став ключовим у матчі. Зміцнити перевагу, граючи у більшості, для "Шахтаря" було справою техніки. Останній гол у матчі забив Луїс Адріано, який з метра вразив порожні ворота.

Схоже, харків'яни випадають з чемпіонської гонки. Та й з такими конкурентами команда Рахаєва навряд чи претендуватиме на місце в Лізі чемпіонів.

"Металіст" - "Шахтар" - 2:4

Голи: Кучер (7, у власні ворота), Марлос (81, з пенальті), Дуглас Коста (36), Едуардо (38), Срна (45),Адріано (74)

"Металіст": Шуст (Горяїнов. 14), Вільягра, Гуйє, Юссуф (Гомес, 51), Азеведо, Едмар, Ксьонз, Богданов, Марлос, Шав'єр, Пшеничних.

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Кривцов, Ісмаїлі (Шевчук, 27), Степаненко, Ілсінью, Дуглас Коста, Тейшейра, Едуардо, Адріано.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4962 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Шахтар - 2:3. ВІДЕО

Другий тур Першої ліги: "Буковина" розгулялася в Бурштині, огляд інших матчів
Новим наставником "Севастополя", ймовірно, стане екс-тренер "Зеніта"
Президент "Ворскли": Потішимо вболівальників вливанням свіжої крові