Чт, 28-03-2024, 17:34

17:56
"Металіст" - "Шахтар" - 0:2. ВІДЕО

Харківський "Металіст" не зумів відібрати очки у непереможного донецького "Шахтаря".

11 тур чемпіонату України завершився красивим матчем у Харкові, де місцевий "Металіст” приймав донецький "Шахтар”. З перших хвилин поєдинку було помітно, що команди налаштовані рішуче, і гратимуть лише на перемогу. Гра проходила на зустрічних курсах, і небезпечні моменти були як в гостей, так і в господарів. "Гірники” намагалися забити швидкий гол, проте змогли відзначитися у воротах суперника лише на 20 хвилині. Мхітарян використав свій вихід віч-на-віч з голкіпером, і без проблем переграв Горяїнова. Хоч й могли забити гол дещо швидше, якби Вілілан реалізував пенальті кількома хвилинами раніше.

Після пропущеного м'яча підопічні Мирона Маркевича пішли вперед, але натомість, щоб зрівняти рахунок, пропустили ще один гол. Збільшити перевагу "Шахтаря” вдалося бразильцю Ілсінью.

У другій половині зустрічі команди також багато атакували та демонстрували високий рівень гри, проте до взяття воріт справа не дійшла. Активними були й вболівальники "Металіста”, які підтримували своїх улюбленців до останніх хвилин протистояння. Арбітру поєдинку навіть доводилося зупиняти матч, оскільки на ОСК "Металіст” влаштували димову завісу з піротехніки. Перемога "гірників” дозволила "Шахтарю” ще більше відірватися від своїх конкурентів. Тепер найближчі переслідувачі донецької команди у турнірній таблиці знаходяться на відстані 9 очок.

"Металіст": 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 15. Фінінью, 30. Папа Гуйє, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 5. Шелаєв, 11. Соса, 19. Торрес, 7. Тайсон, 10. Шав'єр
Запасні: 81. Дишленковіч, 6. Торсільєрі, 13. Шарпар, 23. Бланко, 25. Марлос, 21. Крістальдо, 86. Вілліан

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 38. Кривцов, 13. Шевчук В., 22. Мхітарян, 3. Хюбшман, 77. Ілсінью, 7. Фернандінью, 10. Вілліан, 9. Адріано
Запасні: 32. Каніболоцький А., 19. Гай, 2. Полянський, 20. Коста, 29. Тейшейра, 31. Дентінью, 11. Едуардо

"Металіст" - "Шахтар" - 0:2

Голи: Мхітарян 25, Ілсінью 42

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41002 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Шахтар - 0:2. ВІДЕО