Пт, 19-04-2024, 22:53

22:55
"Металіст" - "Шахтар" - 0:2

Перший матч 1/4 фіналу Кубка України між харківським "Металістом" та донецьким "Шахтарем" завершився впевненою перемогою підопічних Мірчі Луческу.

Поєдинок, який більше нагадував товариський спаринг, ніж матч чвертьфіналу Кубка України, прогнозовано завершився тріумфом "гірників". "Металіст", який сьогодні був номінальним господарем поля без шансів поступився чемпіону України. Зазначимо, що донеччани також експериментували зі складом, випустивши на поле гравців, які мають мало ігрової практики.

Рахунок у матчі відкрили на 4 хвилині. Відзначився Кучер. Після цього команда Мірчі Луческу змогла дещо розслабитися та зіграти у своє задоволення. Натомість "Металіст" виглядав дуже слабенько, зосередившись на оборонних діях.

Донеччани впевнено контролювали хід матчу та на 54 хвилині подвоїли свою перевагу. Темп гри впав, і команди більше не поспішали атакувати. "Металіст" намагався відповісти, але було помітно, що молодим виконавцям бракує зіграності та досвіду. Відтак зустріч завершилася виїзною перемогою "Шахтаря", яка майже не залишає шансів харківській команді на прохід у півфінал Кубка України.

Зазначимо, що "Металіст" та "Шахтар" через кілька днів знову зустрінуться на "Арені Львів". Але на цей раз у рамках 16 туру УПЛ.

"Шахтер": 23. Сарнавский, 33. Срна (к), 5. Кучер, 44. Ракицкий, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 74. Коваленко, 7. Веллінгтон, 11. Марлос, 28. Тайсон, 21. Гладкий

"Металіст": 23. Погорілий (к), 47. Бойчук, 3. Іщенко, 30. Булят, 19. Селін, 43. Ткачук, 9. Бобко, 2. Довгий, 5. Ковальчук, 10. Каядо, 42. Чегурко

Голи: 0:1 - Кучер (4), 0:2 - Гладкий (54)

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4990 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Шахтар - 0:2

Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі
Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?
Після Коельо "Трабзонспор" поклав око на футболістів "Шахтаря"