Чт, 28-03-2024, 15:27

17:55
"Металіст" - "Металург" З - 3:2. ВІДЕО
Запорізький "Металург" не зумів відібрати очки у лідера чемпіонату - харківського "Металіста", повідомляє holosua.com.

Один із найцікавіших поєдинків 11 туру відбувся у Харкові, де місцевий "Металіст" приймав запорізький "Металург". Зустріч завершилася з рахунком 3:2, і цікаво те, що голи у матчі забивали лише два гравці. Гравець гостей Юрій Штурко оформив дубль, а Марко Девіч у свою чергу відзначився хет-триком.

Підопічні Мирона Маркевича активно розпочали поєдинок та намагалися забити швидкий гол. Проте відкрити рахунок вдалося лише на 19 хвилині. А вже за мить Девіч збільшує перевагу харків’ян. В принципі все йшло за планом Маркевича, однак ситуація змінилася у другому таймі. "Металург" спершу зменшив відрив, а через деякий час взагалі відновив рівновагу.

Такий розвиток подій заставив господарів захвилюватися на сконцентруватися, адже не годилося лідеру чемпіонату програвати аутсайдеру. Ситуацію врятував той ж таки Девіч, який на 77 хвилині забиває третій - вирішальний гол. Крім цього варто згадати про червону картку Балічу, що значно спростило завдання "Металісту" здобути перемогу. У кінці поєдинку обидві команди мали ще кілька нагод для взяття воріт, але більше голів стадіон "Металіст" так і не побачив.

Команди продемонстрували цікавий та видовищний футбол, забити багато голів, що завжди подобається вболівальниками. Варто похвалити й "Металург", який у матчі з сильним суперником ледь не створив сенсацію, і боровся за результат до останньої хвилини.

"Металіст": 81. Дишленковіч, 13. Моледо, 30. Папа Гуйє, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 7. Дієго Соуза, 77. Ксьонз, 25. Марлос, 11. Соса, 10. Шав'єр, 33. Девіч
Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 32. Краснопьоров, 15. Гомес А., 23. Бланко, 16. Гоменюк

"Металург" З: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 17. Нестеров, 36. Тейку, 7. Матяж, 11. Годін, 39. Опанасенко, 14. Шевчук А., 21. Штурко, 24. Платон, 27. Лазарович
Запасні: 12. Грдлічка, 3. Баліч, 8. Максимов А., 9. Гавриш, 44. Юсов, 30. Лео, 31. Пісоцький

"Металіст" - "Металург" З - 3:2

Голи: 1:0 - Девич (19), 2:0 - Девич (23), 3:2 - Девич (77) 2:1 - Штурко (45), 2:2 - Штурко (61)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4958 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Металург З - 3:2. ВІДЕО