Сб, 20-04-2024, 19:21

20:25
"Металіст" - "Металург" Д - 1:0. ВІДЕО

В першому турі нового чемпіонату харківський "Металіст" здобув важку перемогу над донецьким "Металургом".

На початку гри господарі володіли серйозною перевагою і часто створювали моменти біля воріт Паньківа. Двічі небезпечно пробивав Бланко, але в першому випадку добре зіграв воротар, а в другому удар аргентинця заблокував захисник. З середини першого тайму команда Юрія Максимова відвела гру від своїх воріт і періодично створювала гостроту у володіннях Горяїнова. Запам'ятався удар Мораєса, коли воротар господарів по-справжньому врятував команду.

Другий тайм почався атаками харків'ян. Можливості відкрити рахунок втратили Бланко та Краснопьоров. Вихід Крістальдо замість Бланко став ключовим у матчі. Аргентинський форвард пожвавив гру "Металіста" в атаці і створив додатковий тиск на центральних захисників суперника. Саме Крістальдо на 77-й хвилині матчу віддав чудову передачу на Девіча і Марко другим дотиком розстріляв ворота Паньківа. До кінця гри "Металіст" не дозволив донеччанам серйозно загрожувати воротам Горяїнова. Команда Мирона Маркевича таки втримала мінімальну перевагу в рахунку і здобула перші три очки у новому чемпіонаті.

"Металіст" - "Металург" Д.  - 1:0

Гол: Девіч (77).

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Березовчук, Гуйє, Азеведо, Краснопьоров (Едмар, 75), Торрес, Марлос (Пшеничних, 90+3), Бланко (Крістальдо, 60), Соса, Девіч

"Металург" Д: Паньків, Морозюк (Голайдо, 81), Чечер, Прийма, Польовий, Даніло, Мкртчян, Нельсон (Трояновський, 80), Лазіч, Дімітров (Алешандре, 84), Мораес

Попередження: Бланко - Нельсон, Польовий.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4975 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Металург Д - 1:0. ВІДЕО

Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО