Сб, 27-04-2024, 04:12

22:47
"Металіст" - "Іллічівець" - 3:1

Сьогодні, 24 травня, "Металіст" приймав вдома "Іллічівець" у рамках 25 туру УПЛ.

Багатообіцяюче почали колективи попри спеку. У діях команд було багато бажання, але ще більше браку. Відтак стартові хвилини наштовхнули на думку, що матч буде нудний і переповнений фізичною боротьбою з мінімальною кількістю якісного футболу. Трохи придивившись один до одного, суперники почали створювати моменти.

Відкрити рахунок вдалось гостям, яким перемога була вкрай потрібна в матчі. Арбітр поставив пенальті за фол Рижука на Грині. Чурко впевнено переграв Погорілого і вивів "азовців" вперед.

"Металіст" мав чимало гольових нагод. Проте у рамці "Іллічівця" надійно діяв Гальчук, який кілька разів рятував команду. Але під кінець першого тайму арбітр призначив 11-метровий у зворотньому напрямку. Після удару Болбата з "позначки" Гальчук врятувати вже не зміг.

В другій половині зустрічі гра йшла "від ножа". Команди частенько обмінювались гольовими нагодами. Успішнішими у завершальній стадії були господарі. Спочатку третій пенальті у матчі реалізував Прийомов, а згодом той же Прийомов оформив дубль після грубої помилки оборони "Іллічівця".

Матч не обійшовся і без суперечливого взяття воріт: Гринь забив хороший гол після класної розрізної передачі партнера, але арбітр зафіксував офсайд. Варто сказати, що господарі не реалізували 2-3 стовідстоткові гольові моменти, а їх суперники, які мінімум, стільки ж.

Отже, "Іллічівець" залишається на останній позиції, а "Металіст" тішить вболівальників перемогою у останньому домашньому матчі в сезоні.

"Металіст" - "Іллічівець"

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4930 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Іллічівець - 3:1

Рікарду Карвальо офіційно став гравцем "Реала"