Сб, 20-04-2024, 14:35

22:04
"Металіст" - "Динамо" (Б) - 2:1. ВІДЕО
Навряд чи хтось перед звітною грою сумнівався, що харків'яни потраплять до групового етапу Ліги Європи.

І справа навіть не в тому, що вони перемогли у першому матчі - 2:0, а в тому - наскільки впевнено вини це зробили.

Зрештою, перемога у класі була надто помітною і у цьому матчі. Вже зі стартових хвилин хлопці Маркевича пішли вперед і в тому, що рахунок був відкритий лише на 29-ій хвилині, можуть звинувачувати лише самих себе - нереалізованих господарями гольових моментів у цьому матчі було вдосталь.

Ключі ж до воріт "Динамо” підібрав Бланко. Соса набігав на м'яч, однак помітивши що партнер перебуває у більш зручній позиції, залишив круглого йому. Бланко довго роздумувати не став і ударом точно в кут відкрив рахунок у грі.

"Металіст” і далі повністю контролював перебіг подій на полі, та на перерву пішов все таки за мінімальної переваги підопічних Маркевича.

А от після старту другої 45-хвилинки... Якась певна розслабленість і завелике захоплення атаками призвели до того, що на 52-ій хвилині захисники "жовто-синіх” не вслідкували за Куртяном, який з льоту упіймавши м'яча відновив паритет.

Програвав "Металіст” недовго. На 58-ій хвилині Тайсон вийшов на заміну, а вже на 61-й промчав лівим флангом і віддав на Крістальдо, який без проблем переграв голкіпера гостей. Після цього в основному атакував лише "Металіст”, проте вже згадана не реалізація моментів дала про себе знати.

Як би там не було, рахунку 2:1 для виходу в груповий етап харків'янам було більш, ніж достатньо.

"Металіст” - "Динамо” (Б) - 2:1 (1:0)

Гол: Бланко, 29, Крістальдо, 61 - Куртян, 52

Вилучення: Філіп, 83

"Металіст”: Горяїнов, Торсільєрі, Барвінко, Обрадовіч, Папа Гуйє, Соса, Торрес, Бланко, Шав'єр, Марлос, Крістальдо

Запасні: Дишленковіч, Шелаєв, Едмар, Дентінью, Тайсон, Лисенко, Вілліан

"Динамо” Б: Балградеян, Ніка, Мансалі, Лучін, Матей, Мунтяну, Галчев, Куртян, Грігоре, Цукудеан, Кулібалі

Запасні: Наумівський, Пулхац, Алексе, Рус, Філіп, Альварес, Денчулеску

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41046 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Динамо (Б) - 2:1. ВІДЕО