Вт, 19-03-2024, 10:00

19:32
"Металіст" - "Динамо" - 2:3. ВІДЕО

У центральному поєдинку 1/4 фіналу Кубка України харківський "Металіст" у запеклій боротьбі поступився київському "Динамо".

Суперники дуже активно розпочали поєдинок, особливо підопічні Олега Блохіна, які намагалися нав'язати харків'янам свою гру з перших хвилин зустрічі. “Динамо” більше володіло м'ячем та створювало небезпечні моменти, що дало результат вже на 7 хвилині, коли рахунок у протистоянні відкрив Ідейє.

Але господарі поля не опустили руки й відразу пішли вперед з новими силами та натхненням. Тому зуміли досить швидко відновити паритет. На 19 хвилині Бланко пробив Рибку, відтак довелося все розпочинати спочатку. Але ще до перерви Ідейє зумів оформити дубль, що дозволило киянам піти на перерву більш спокійним, ніж їхні опоненти.

У другому таймі команди продемонстрували швидкий та видовищний футбол. Було багато небезпечних моментів, боротьби за м'яч та просто красивого футболу. “Динамо” виглядало функціонально краще та намагалося діяти першим номером. Зазначимо, що атакувальна лінії у “біло-синіх” також більше виділялася, ніж у підопічних Ігоря Рахаєва.

На 73 хвилині Ярмоленко забиває третій гол, а ще за мить Ідейє втрачає шанс оформити хет-трик, не зумівши реалізувати пенальті. До завершення основного часу залишалося 5 хвилин і тут спрацювало правило “не забиваєш ти — забивають тобі”. Юссуф передав привіт своїй колишній команді та зробив рахунок 2:3.

Тому кінцівка протистояння була дуже напруженою та нервовою. Але кияни витримали фінальний штурм “Металіста” і таки здобули цю бажану путівку у півфінал Кубка України, де на них вже чекали ще три учасники: “Шахтар”, “Чорноморець” та “Славутич”.

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Юссуф, Азеведо, Едмар, Ксьонз, Бланко, Марлос, Шав'єр, Гоменюк

Запас: Шуст, Богданов, Радченко, Нойок, Пшеничних, Краснопьоров, Шелаєв

"Динамо": Рибка, Данило Сілва, Драговіч, Віда, Макаренко, Вукоєвіч, Велозу, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Ідейє

Запас: Коваль, Ленс, Безус, Сидорчук, Кравець, Аруна, Цуріков

Металіст” - “Динамо” - 2:3

Голи: Бланко 19, Юссуф 85 - Ідейє 7,43, Ярмоленко 73

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 4955 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Динамо - 2:3. ВІДЕО