Пт, 19-04-2024, 10:49

21:47
"Металіст" - "Динамо" - 2:0. ВІДЕО

Харківський "Металіст" у центральному поєдинку 27 туру УПЛ здобув впевнену перемогу над київським "Динамо".

Підопічні Мирона Маркевича зробили крок на зустріч Лізі чемпіонів. Харків'яни сьогодні продемонстрували якісну гру, тому і добилися позитивного результату.

З перших хвилин матчу було помітно, що "Металіст” налаштований лише на перемогу, і діє більш гостро, ніж гості із столиці. Команді Мирана Маркевича вдалося відкрити рахунок на 35 хвилині матчу та створити ще кілька гольових моментів, натомість "Динамо” навіть не могло підібратися до воріт суперника, вже не говорячи про якісь небезпечні атаки.

Після перерви кияни кинули усі сили аби зрівняти рахунок, однак бажаного результату це не принесло. Гра проходила на зустрічних курсах, однак "Металіст” організовував набагато цікавіші та гостріші моменти. На 60 хвилині поєдинку Шав'єр збільшив перевагу у рахунку, встановивши остаточний результат у зустрічі.

Усі намагання "біло-синіх” врятувати ситуацію завершилися лише кількома напівмоментами. Кияни в атаці діяли беззубо та прогнозовано, через що у захисників "Металіста” не виникало особливих труднощів відводити небезпеку від власних воріт. Варто зазначити, що "Металіст” сьогодні виглядав краще підготовленим та сильнішим. "Динамо” непогано відіграло 90 хвилин, однак створити конкуренції швидшому супернику не вийшло.

Завдяки цій перемозі "Металіст” закріпився на другій сходинці у турнірній таблиці, і тепер і боротьбі за срібні медалі все залежить від харків'ян.

"Металіст": 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 20. Марсіо Азеведо, 30. Папа Гуйє, 4. Березовчук, 8. Едмар, 11. Соса, 32. Краснопьоров, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 33. Девіч

Запасні: 29. Горяїнов, 6. Торсільєрі, 17. Пшеничних, 5. Шелаєв, 23. Бланко, 21. Крістальдо, 86. Вілліан

"Динамо": 35. Коваль М., 24. Віда, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 17. Михалик, 9. Безус, 16. Сидорчук, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Металіст" - "Динамо" - 2:0

Голи: 1:0 - Девіч (35), 2:0 - Хав'єр (60)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41117 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Динамо - 2:0. ВІДЕО

Кака буде не в "Реалі"?
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"
Доменіко Ді Карло поставили вимогу
Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
Ван Боммель може грати за "Мілан"
Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
Кварцяний: Буде по 4-5 тренувань на день
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"