Пт, 19-04-2024, 13:33

22:43
"Металіст" - "Динамо" - 1:2

Харківський "Металіст" у принциповому та напруженому матчі поступився київському "Динамо" із рахунком 1:2.

Події у першому таймі розгорталися повністю за сценарієм “Динамо”, яке контролювало гру та регулярно створювало небезпечні моменти. Перевага киян була помітна, відтак на вже 14 хвилині “біло-синім” вдалося відкрити рахунок у протистоянні. Відзначився Кравець, влучним ударом завершивши красиву комбінацію. Але підопічні Сергія Реброва продовжували атакувати та намагатися збільшити відрив у рахунку, тим більше, що суперник це дозволяв.

На 44 хвилині зустрічі арбітр поставив сумнівний пенальті у ворота “Металіста”, який потужним ударом реалізував Ярмоленко. Відтак ще до перерви кияни забезпечили собі комфортний результат, звівши до мінімуму шанси господарів на підсумковий успіх.

Після відпочинку команд глядачі на полі побачили інший “Металіст”. Підопічні Ігоря Рахаєва вийшли на другу половину матчу із новими силами та амбіціями. Харків'яни дуже швидко відновили рівновагу та почали шукати шлях до воріт Шовковського. “Динамо” не стало вступати у відкриту боротьбу із суперником та дещо відійшло назад, проте не замкнулося на власній половині поля. “Металіст” кинув в атаку великі сили, що дало результат на 60 хвилині, коли Шовковський сфолив проти Азеведо й пропустив пенальті у відповідь. Рахунок у матчі став слизьким, а грати ще залишалося півгодини. Кияни почали все більше відходити у захист, натомість “Металіст”, якому було нічого втрачати, намагався якомога швидше відновити паритет.

Останні хвилини протистояння були дуже напружені, не обійшлося й без вилучення. Рибалка підвів команду й залишив “Динамо” у меншості. Добре, що це вже було у фіналі матчу й “Металіст” не встиг скористатися чисельною перевагою. У підсумку поєдинок завершився перемогою киян 1:2, завдяки якій “Динамо” набирає 6 очок та виходить на другу сходинку у турнірній таблиці.

Стартовий склад "Динамо": Шовковський, Сільва, Драговіч, Безус, Ярмоленко, Рибалка, Кравець, Віда, Макаренко, Калітвінцев, Беланда.

Запасні "Динамо": Рибка, Селін, Сидорчук, Гармаш, Гусєв, Тремулінас, Буяльський.

Стартовий склад "Металіста": Дишлєнковіч, Вільягра, Торсільєрі, Юссуф, Едмар, Пшеничних, Краснопьоров, Кулаков, Азеведо, Шав'єр, Гуменюк.

Запасні "Металіста": Шуст, Торрес, Ребенок, Березовчук, Папа, Коельо, Ткачук.

Голи: 1:2 - Шав'єр (60 пен) 0:1 - Кравець (15), 0:2 - Ярмоленко (44 пен)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4954 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Динамо - 1:2

Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф