Ср, 24-04-2024, 23:13

20:31
Мемешев: З "Динамо" треба зіграти не гірше, ніж проти "Шахтаря"
Нападник луцької "Волині" Редван Мемешев, який оформив дубль у поєдинку проти "Шахтаря", розповів про матч з "гірниками" та підготовку до поєдинку проти "Динамо".

− Редване, судячи з останніх результатів "Волині", виходити на ігри проти грандів легше, ніж проти рівних собі?

− Налаштовуємось завжди однаково. Перемогу хочемо здобути у будь-якій грі. Сильний суперник чи слабкий -  це не відіграє ніякого значення.

− Особисто для тебе матчі подібного рівня ще не увійшли у звичку. Які були очікування від зустрічі з чинним чемпіоном?

− Важко виходити на поле, коли розумієш, хто проти тебе гратиме. Але все одно спортивний принцип, бажання здобути максимум очок примушує забувати про хвилювання. Чудово працює у цьому відношенні тренерський штаб, який знаходить для кожного потрібні слова.

− На стандартних положень ти двічі опинявся у потрібний час у потрібному місці. Які були завдання?

− Під час виконання штрафних чи кутових на наші ворота потрібно було страхувати певну зону. Так було у першому таймі, а у другому було легше. Адже нас поміняли місцями з Шумахером. А під час навісів на чужі ворота знаходився на своїй позиції.

− Чи були якісь передчуття щодо командного результату чи особистих показників?

− Я би не сказав, що було щось подібне. Просто кожен проявив максимальну самовіддачу. Я дуже радий, що забив донецькому "Шахтарю". І вдвічі більше радий, що ми перемогли.

− Можеш виділити один з голів?

− Обидва забиті м’ячі − це одне ціле, складові нашої перемоги. Якщо говорити про виконання, то у першому моменті, звичайно, було важче, тому що у другому я просто вчасно опинився на добиванні.

− За якого рахунку "Волині" довелось найскладніше?

− Найбільшим випробуванням для нас були цифри 1:0 на табло. Саме у цей період тиск донеччан почав носити постійний характер, вони практично не давали можливості заволодіти м’ячем. Добре, що нам вдалось витримати темп і зберегти максимальну концентрацію. Незважаючи на перевагу у два м’ячі, на останніх хвилинах потрібно було бути уважним до фінального свистка.

− Чи вдавалось тобі раніше оформлювати гольові "дублі"?

− Так, але лише одного разу. У складі "Кримтеплиці" двічі забив у ворота білоцерківського "Арсенала".

− Ти дебютант Прем’єр-ліги нинішнього сезону. Чи не важко було зважитись на перехід до "Волині"?

− Сумнівів не було ніяких. Потрібно було спробувати себе на новому рівні. До того ж мені надзвичайно пощастило з дебютом, адже у першому турі вийшов у стартовому складі у Києві проти "Динамо". Щоправда, червона картка і пропуск двох матчів дещо завадили. Втратив впевненість у собі і лише зараз починаю повертатись на той рівень гри, до якого був готовий на старті змагань.

− Вже у неділю ти вдруге можеш зіграти з "Динамо". Які думки про старт другого кола?

− З понеділка серйозно почали готуватись до чергового поєдинку. Маємо докласти усіх зусиль, щоб зіграти не гірше ніж проти "Шахтаря", У цьому є для нас додатковий стимул: довести усім, що попередній результат не був випадковістю

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4885 | Додав: adminA | Теги: ніж проти Шахтаря, Мемешев: З Динамо треба зіграти не