Чт, 28-03-2024, 20:06

18:30
Матч зупинили. "Дніпро" - "Металіст" - 2:1. ВІДЕО
У центральному поєдинку 12 туру чемпіонату України дніпропетровський "Дніпро" та харківський "Металіст" відіграли лише 45 хвилин.

Перед початком другого тайму на "Дніпро Арені" зникло світло, тож суддя був змушений зупинити гру.

Коли і яким чином команди дограють цей поєдинок поки що невідомо.

Щодо самого матчу то варто зазначити, що події у грі розвивалися дуже швидко. Адже вже на 10 хвилині Мандзюк відкрив рахунок. "Дніпро" зрозумів, що "Металіст" у нокдауні, відтак провів ще кілька атак і збільшив свою перевагу. Згодом гра вирівнялася, але рахунок 2:0 - це вже було серйозно, тому від харків'ян усі чекали більш активних дій. Матч на зустрічних курсах подарував багато гострих моментів, і до перерви підопічні Мирона Маркевича зуміли один гол відквитати. Тож на відпочинок команди пішли із думками, що все буде вирішуватися у другій 45-ти хвилинці. Ну а те, що сталося у перерві вже всім відомо. Працівники стадіону не зуміли вирішити проблеми із освітленням, а тому гру зупинили. Тепер чекатимемо на рішення УПЛ, яка має повідомити про те, коли суперники дограють це принципове протистояння.

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 6. Канкава, 18. Зозуля, 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус, 11. Селезньов
Запасні: 16. Лаштувка, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 20. Гама, 89. Політило, 4. Кравченко С., 9. Калініч

"Металіст": 81. Дишленковіч, 13. Моледо, 30. Папа Гуйє, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 7. Дієго Соуза, 15. Гомес А., 77. Ксьонз, 11. Соса, 10. Шав'єр, 33. Девіч
Запасні: 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 4. Березовчук, 32. Краснопьоров, 23. Бланко, 25. Марлос, 16. Гоменюк

"Дніпро" - "Металіст" - 2:1

Голи: 1:0 - Мандзюк (10), 2:0 - Зозуля (15) 2:1 - Едмар (31)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4873 | Додав: adminA | Теги: Матч зупинили. Дніпро - Металіст -

Пітерський "Зеніт" замахнувся на Буффона: пропонує "Ювентусу" 18 млн євро