Ср, 17-04-2024, 02:08

23:47
Манчестер Сіті обіграв Шахтар у Лізі чемпіонів

Манчестер Сіті переміг Шахтар у 2 турі групового етапу Ліги чемпіонів 2017/18 з рахунком 2:0. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Перемогу Манчестер Сіті принесли голи Кевіна Де Брюйне та Рахіма Стерлінга.

Підопічні Хосепа Гвардіоли на правах господаря поля розпочали гостріше та потурбували оборону "гірників" на 7-й хвилині, коли Сілва опинився без опіки у штрафному майданчику, але не зумів приборкати м'яч після передачі Жезуса. Шахтар з перших хвилин гри також дав зрозуміти, що не збирається відсиджуватись в обороні, і на 12-й хвилині лише класний підкат Фернандінью запобіг виходу Фреда віч-на-віч з Едерсоном.

Перший стовідсотковий момент поблизу воріт Пятова Манчестер Сіті організував на 31-й хвилині, коли Фред помилився у центрі поля, а Жезус перехопив сферу та віддав вчасну передачу Де Брюйне, який увірвався у штрафний майданчик та не зумів поцілити у кут воріт. Шахтар з відповіддю не забарився та одразу відповів фірмовим обвідним ударом Марлоса під дальню стійку, з яким впорався Едерсон. Команди продовжували діяти на зустрічних курсах і вже за декілька хвилин Сане вистрілив з 16-ти метрів прямо по центру воріт, а Пятов впевнено зафіксував сферу у своїх руках.

У заключні п'ять хвилин першого тайму Шахтар та Ман Сіті ще по разу обмінялись "уколами". Спочатку Ордець головою не зумів замкнути навісну передачу від Марлоса, а згодом Сане після індивідуального проходу не поцілив у дальній кут.

В дебюті другого тайму Шахтар отримав "холодний душ", пропустивши швидкий гол від Де Брюйне. Марлос помилився у центрі поля, Сілва переадресував м'яч на бельгійського хавбека, а той з-за меж штрафного майданчика невідпорно пробив у дев'ятку воріт. Пятов у цьому епізоді був безсилий.

На 56-й хвилині Агуеро міг подвоїти перевагу "містян", однак після розкішної передачі від Сілви аргентинець не зумів переграти Пятова ударом в один дотик. Після цього команда Гвардіоли продовжувала методично атакувати, а Шахтар відверто втратив ентузіазм у грі в атаці. На 69-й хвилині Стерлінг з близької відстані якимось дивом не замкнув передачу Де Брюйне, а вже невдовзі арбітр призначив у ворота Шахтаря сумнівний пенальті, коли Сане впав після мінімального дотику з боку Ордеця. Виконувати вирок взявся Агуеро, однак Пятов парирував удар аргнетинця в правий від себе кут.

Шахтар також претендував на пенальті, коли після передачі Ісмаїлі м'яч потрапив у руки Стоунзу, однак португалець Соуза на "позначку" не вказав. А на останній хвилині основного часу команда Фонсеки пропустила вдруге. Стерлінг замкнув передачу Бернарду Сілви практично у порожні ворота.

У підсумку, продемонструвавши достойну гру, насамперед у першому таймі, Шахтар зазнав мінімальної поразки. Команда Фонсеки залишилась другою у своїй групі, випереджаючи Наполі за додатковими показниками.

Манчестер Сіті – Шахтар – 2:0

Гол: Де Брюйне, 48, Стерлінг, 90

На 72-й хвилині Агуеро не реалізував пенальті

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41424 | Додав: adminA | Теги: Манчестер Сіті обіграв Шахтар у Ліз

Швейцарська суддівська бригада розсудить "Динамо" та "Аякс"
Стартовий тур другої ліги: юні "моряки" розгромили "Десну". Огляд всіх матчів
Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
Девіч: Така команда як "Шахтар" не розгубить перевагу в дванадцять очок. ВІДЕО