Пт, 29-03-2024, 10:40

23:59
Манчестер Юнайтед впевнено обіграв Аякс у фіналі Ліги Європи

Нідерландський Аякс та англійський Манчестер Юнайтед зіграли 24 травня фінальний матч Ліги Європи. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Перемогу в фіналі Ліги Європи здобув Манчестер Юнайтед, який обіграв Аякс з рахунком 2:0. Голи на свій рахунок записали Поль Погба та Генріх Мхітарян. Крім головного трофею турніру команда Жозе Моурінью ще й завоювала пряму путівку у груповий турнір Ліги чемпіонів.

Перший небезпечний момент у зустрічі виник поблизу воріт Аякса вже на 1-й хвилині. Після неузгоджених дій голкіпера нідерландської команди Онана та захисника Велтмана м’яч відскочив до Погба, який одразу наважився на дальній удар, але не влучив у ворота. Знову було гаряче у штрафному майданчику амстердамців на 10-й хвилині після класної комбінації за участі Погба та Мати, однак на простріл іспанця лише трішки не встиг Феллаїні.

Аякс, розпочавши матч дуже обережно, перевірив Ромеро на пильність на 15-й хвилині. Юнес класно розібрався з суперником та вивів на ударну позицію Траоре, який не зумів переграти голкіпера Манчестер Юнайтед ударом в ближнюю дев'ятку. Підопічні Жозе Моурінью відповіли безжально та засмутили своїх суперників голом Погба на 18-й хвилині. Француз вистрілив з-за меж штрафного майданчика і м'яч рикошетом від захисника залетів у ворота, прямісінько по центру. Онана вже стрибнув у лівий кут, тож свою команду врятувати не зумів.

Манчестер Юнайтед продовжував контролювати м'яч і міг подвоїти свою перевагу на 24-й хвилині, але Валенсія, прорвавшись у штрафний майданчик, з гострого кута пробив безхитрісно в Онана. Після цього гра заспокоїлась і до перерви жодна з команд не спромоглася на гостроту.

Не встиг розпочатися другий тайм, як Манчестер Юнайтед шокував Аякс другим голом. Мата виконав кутовий удар, Смоллінг переправив м'яч на Мхітаряна, а вірменин ефектно в падінні переправив сферу у ворота. На 65-й хвилині вже Феллаїні втратив класну нагоду, щоб зробити рахунок непристойним, пробивши головою у руки Онана після розкішної передачі від Погба. Француз згодом ще й претендував на пенальті, опинившись на газоні у штрафному майданчику Аякса, однак Скоміна вирішив, що Санчес не фолив. Жирну крапку в матчі міг поставити Лінград, коли виривався на побачення з Онана, але занадто довго зволікав з ударом та дозволив наздогнати себе Санчесу.

У підсумку Манчестер Юнайтед здобуває переконливу перемогу та завершує сезон на мажорній ноті. У сезоні 2017/18 "червоні дияволи" виступатимуть в Лізі чемпіонів.

Ліга Європи. Фінал

Аякс – Манчестер Юнайтед – 0:2

Голи: Погба, 18, Мхітарян, 48

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41437 | Додав: adminA | Теги: Манчестер Юнайтед впевнено обіграв