Сб, 20-04-2024, 09:04

21:57
Львівські "Карпати" -Київське "Динамо"

Львівські "Карпати" у запеклій боротьбі поступилися київському "Динамо" з рахунком 1:0.

Неймовірно велику кількість емоцій подарували команди своїм вболівальникам. Незважвючи на те, що львівські "Карпати" програли цей поєдинок, "зелено-білі" продемонстрували, що несправедливо займають 13 сходинку у турнірній таблиці. Господарі поля перегравали киян впродовж усього матчу, лише вкінці поєдинку дещо віддали ініціативу.

Спокійно розпочалося протистояння у Львові. Суперники довго приглядалися один до одного, проте львів'яни відразу ж почали діяти першим номером. "Динамо" виглядало дуже розслабленим, і наче не поспішало вирівнювати гру, знаючи, що їхній час ще прийде. У першому таймі підопічні Павла Кучерова створили декілька гольових моментів, проте пробити Максима Коваля все ж не зуміли. А от Андрій Тлумак до перерви виконув роль статиста, адже кияни зовсім беззубо діяли попереду.

У другій половині зустрічі емоції у гравців почали виливатися у жовті та червоні картки. Так на 66 хвилині Кополовець отримує друге попередження і залишає коамнду в меншості. Фанати відреагували миттєво, запаливши безліч димових піротехнічних засобів. Густий туман покрив усе поле. Абсолютно нічого не було видно. Суддя вирішив припинии гру, і разом із командами покинув газон, відправившись у підтрибунні приміщення.

Згодом, коли дим розсіявся, команди продовжили поєдинок. "Карпати" хоч і в меншості, проте продовжували атакувати, а "Динамо" не могло створити попереду нічого конструктивного . Але на 88 хвилині поєдинку Ідеє ударом голови відкриває рахунок у протистоянні. Суддя добавив 13 хвилин до основного часу, за які львів'яни створили ще кілька моментів, проте столична команда все ж вистояла. Так, саме вистояла, адже перевага "Карпат" була очевидною.

"Карпати" - "Динамо" - 1:0

Гол: Ідеє 87

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 4988 | Додав: adminA

Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано
ЗМІ: Абрамовичі придбають "Копенгаген"