Пт, 29-03-2024, 01:05

14:42
"Лудогорець" - "Чорноморець" - 1:1. ВІДЕО
"Чорноморець" не зумів взяти реванш у болгарського "Лудогорця" за поразку в Одесі.

"Моряки” провели хороший поєдинок, але знову не добилися бажаного результату. З перших хвилин зустрічі було помітно, що ”Чорноморець” серйозно налаштований на перемогу, адже створював небезпечні моменти один за одним. Натомість відкрили рахунок у поєдинку господарі поля. На 47 хвилині першого тайму Кішада забиває перший гол.

Звичайно, на перерву команди пішли із різним настроєм, однак віддамо належне Григорчуку, який зумів добре налаштувати своїх підопічних. На 64 хвилині Гай забиває гол у відповідь, після якого командам довелося розпочинати все з початку. Гра проходила на зустрічних курсах, і особливо цікавою та напруженою була кінцівка матчу. Ніхто не хотів втрачати одне очко, водночас "Чорноморець” та "Лудогорець” хотіли перемогти. Але все так і завершилося нічиєю 1:1, яка не забрала у болгарів першу сходинку у турнірній таблиці, а "морякам” залишала шанси поборотися за вихід у плей-офф.

"Лудогорець": 21 Ст. Стоянов (капітан), 5 Барт, 25 Мінєв, 27 Моці, 80 Кайсара, 7 Александров, 8 Ешпінью, 11 Кишада, 23 Златінскі, 84 Марселінью, 93 Мисиджан.

Запасні: 91 Чворович, 14 Бургзорг, 20 Шоко, 55 Терзієв, 17 Абало, 73 В. Стоянов, 9 Безьяк.

"Чорноморець": 12 Безотосний (капітан), 55 Сантана, 29 Фонтанело, 4 Бергер, 77 Кутас, 11 Бобко, 8 К. Ковальчук, 23 Джа Джедже, 10 Гай, 99 Рієра, 69 Антонов.

Запасні: 44 Паст, 2 П. Ковальчук, 6 Де Матос, 7 Прийомів, 42 Зубейко, 88 Валєєв, 9 Діденко.

"Лудогорець" - "Чорноморець" - 1:1

Гол: Кішада (45+2), Гай (64)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4875 | Додав: adminA | Теги: Лудогорець - Чорноморець - 1:1. ВІД

Бєланов: "Золотий м’яч" отримає Хаві
"Шахтар" увімкнувся в боротьбу за Лукаса
"Динамо" - "Аякс". ВІДЕОЗВІТ
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів