Чт, 18-04-2024, 13:01

21:31
Люксембург - Україна - 0:3. ВІДЕО

Сьогодні у Люксембурзі збірна України проведе матч відбору до Євро-2016 з місцевою національною командою. Початок о 19:00.

Збірна України виходила на матч у статусі фаворита. З перших хвилин наші збірники намагались взяти м’яч під контроль і звикнути до слизького газону. Проте господарі адаптувались до газону швидше і приголомшили нашу команду стрімкими контратаками, які завершувались ударами по воротах. Підопічні Фоменка знов сконцентрувались на фланговій грі, яку вдало нейтралізовували господарі. Люксембург атакував як з флангів, так і з центру, але два стовідсоткові гольові моменти господарі створили саме після провалів наших флангових гравців. З флангів передачі слідували в центр, де на всій швидкості м’яч підхоплював центрфорвард, за яким не встигали опорні хави, а центрбеки в цей час безуспішно страхували "крайків". Якщо організовувати атаки у люксембуржців виходило досить майстерно, то у завершальній стадії класу господарям не вистачало.

Єдиний гол у першому таймі вимучила все ж Україна. Після сумбуру в карній зоні Люксембурга м’яч підібрав Олійник і пробив по воротах Жубера. Голкіпер відбив удар, але Ярмоленко добив кулю під поперечину. Відверто кажучи, просто пощастило.

До кінця тайму обидві команди мали ще кілька моментів, проте збільшити гольову перевагу нікому не вдалось.

Стартовий натиск України у другому таймі вирішив долю всього матчу. Команда Фоменка понеслась вперед і створила одразу кілька моментів. Але командні дії не принесли результату, а от коли ініціативу на себе взяв Ярмоленко, тоді все пішло як "по маслу". Вінгер "Динамо" за три хвилини забив два голи і оформив хет-трик. Звісно це стало шоком для господарів і ті знітились.

Українці забрали м’яч під контроль і рідко віддавали його суперникам. Люксембург зрідка намагався контратакувати, але сил помітно команді бракувало.

Другий тайм закінчився, по суті, на 56-й хвилині, коли наша збірна забила третій гол. Надалі подій майже не було, хоча «жовто-сині» мали ще дві нагоди збільшити рахунок.

Україна, не без великої долі везіння, здобуває надважливу перемогу, зберігши ворота "сухими".

Стартові склади

Україна: П'ятов, Шевчук, Ракицький, Хачеріді, Федецький, Тимощук (К), Олійник, Сидорчук, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля.

Запасні: Бойко, Шевченко, Ордець, Вернидуб, Морозюк, Пилявський, Ковальчук, Гусєв, Ротань, Хомченовський, Безус, Будківський.

Люксембург: Жубер, Шано, Ієніш, Шнелль, Янс, Жерсон, Мартинс, Мутш (К), Хольтер, Бенсі, Тюрпель.

Запасні: Моріс, Хоффманн, Мартіно, Мартенс, Філіппс, Пайяль, да Мота, Жоашим, Девілль, Луізі.

Люксембург - Україна - 0:3

Голи: Ярмоленко, 33,53,56

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4950 | Додав: adminA | Теги: Люксембург - Україна - 0:3

Чемпіонат Іспанії: "Депортіво" - "Еркулес" - 1:0. ВІДЕО
"Шахтар" бажає придбати Еммануеля Еменіке
Юрій Сьомін найближчим часом збирається до Англії
Склад учасників сьогоднішнього жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і 1/16 - Ліги Європи