Сб, 20-04-2024, 06:46

23:34
Ліверпуль поступився Ромі, але вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Ліверпуль у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів на Стадіо Олімпіко поступився Ромі (2:4), але пробився у фінал турніру, який пройде в Києві.

Команда Юргена Клоппа забила швидкий гол вже на 9-й хвилині матчу. Наінгголан під ніжним тиском Мілнера здійснив жахливу обрізку в центрі поля, подарувавши м'яч Фірміно, який вивів Мане на побачення з Аліссоном. Сенегалець свій шанс холоднокровно реалізував.

Рома не знітилась після пропущеного м'яча та дуже швидко відновила паритет, щоправда, це гості організували у свої ворота сюрреалістичний автогол. Після стандарту Ловрен намагався винести м'яч зі штрафного майданчика Ліверпуля, однак влучив у обличчя Мілнеру, від якого сфера й влетіла у сітку воріт.

Після цього мерсисайдці знову пішли вперед та створили декілька небезпечних моментів біля воріт Аліссона, один з яких завершився голом на 26-й хвилині. Мілнер виконав кутовий удар, Джеко у верховій боротьбі невдало спрямував сферу в бік власних воріт, а Вейналдум головою з декількох метрів не залишив Аліссону шансів. У підсумку Ліверпуль заслужено пішов на перерву, перемагаючи 2:1.

В дебюті другого тайму Джеко претендував на пенальті після зіткнення з Каріусом, але словенський арбітр Скоміна зафіксував у боснійця неіснуючий офсайд. Втім вже незабаром, на 52-й хвилині, Едін таки домігся свого. Форвард Роми опинився першим на добивання після пострілу Ель-Шаараві та зрівняв рахунок.

На 63-й хвилині відбувся ще один скандальний епізод, коли Скоміна не призначив пенальті у ворота Ліверпуля за гру рукою Александра-Арнольда, який заблокував удар Ель-Шаараві. Після цього темп гри трішки впав: Ліверпуль грав по рахунку, а Рома та, зокрема, Джеко, не використала декілька класних нагод.

Під завісу зустрічі Наінгголан подарував Ромі надію розкішним ударом в дальній кут, а на 90+4 хвилині бельгієць реалізував пенальті за гру рукою Клавана – 4:2. Однак одразу після цього арбітр завершив зустріч.

Ліверпуль у підсумку пробився у фінал Ліги чемпонів, який відбудеться в Києві 26 травня, та зіграє у вирішальному матчі турніру проти мадридського Реала.

Детальний огляд матчу: Рома – Ліверпуль: Клопп дав урок Барселоні, хоча й не уникнув легкого переляку

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу, матч-відповідь

Рома – Ліверпуль – 4:2 (перший матч – 2:5)

Голи: Мілнер, 15 (автогол), Джеко, 52, Наінгголан, 86, 90+4 (пен) – Мане, 9, Вейналдум, 25

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4585 | Додав: adminA | Теги: але вийшов у фінал Ліги чемпіонів, Ліверпуль поступився Ромі

"Металіст" вимучив перемогу на "Дніпро-Арені"