Пт, 19-04-2024, 14:40

20:22
"Легія" - "Металіст" - 2:1

Харківський "Металіст" у напруженому поєдинку не зумів відібрати очки у варшавської "Легії".

Нагадаємо, що перший матч, який проходив у Києві, завершився перемогою поляків із рахунком 0:1.

Щодо самого поєдинку варто відзначити, що глядачі стали свідками видовищного та цікавого футболу, який, на жаль, завершився поразкою харківської команди. До речі, "Металіст" - єдиний клуб-представник України, який у 4 турі єврокубків зазнав поразки.

Хоча для нас все розпочиналося досить непогано. На 29 хвилині Василь Кобін відкрив рахунок, забивши такий гол, що ще не один рік його пам’ятатимуть та крутитимуть у відеороликах УЄФА. Але господарі поля досить швидко зрівняли рахунок. Сагановський на 29 хвилині відновив нічию, після чого все довелося розпочинати спочатку.

У другому таймі проходила дуже напружена гра. Поляки володіли ініціативою, але їхня перевага не була вже й такою значною. На полі було багато контактної боротьби, через що постраждав Кобін та Березовчук, яким досить сильно дісталося від суперників.

Вирішальний гол у поєдинку глядачі побачили вже ближче до фінішу. На 85 хвилині відзначився Дуда, допомігши полякам відсвяткувати перемогу. Відтак "Металіст" після 4 турів ЛЄ залишається на останньому місці у квартеті L, так і не здобувши поки що жодного залікового очка.

Склади команд:

"Легія": 1. Куцяк, 3. Йодловец, 15. Астіс, 25. Жезнічак, 28. Брож, 6. Гільєрме, 8. Дуда, 21. Врдоляк, 33. Жіро, 9. Сагановський, 18. Кухарчик

Запасні: 91. Ялоха, 4. Левчук, 14. Швох, 23. Пінту, 31. Белік, 20. Косецький, 70. Орланду Са

Головний тренер: Хеннінг Берг

"Металіст": 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 4. Березовчук, 6. Торсільєрі, 10. Шав'єр, 19. Торрес, 32. Краснопьоров, 46. Радченко, 77. Кобін, 82. Ребенок, 50. Жажа

Запасні: 29. Горяїнов, 17. Пшеничних, 7. Болбат, 8. Едмар, 22. Кулаков, 43. Ткачук, 14. Гоменюк

Голи: 1:1 - Сагановський (29), 2:1 - Дуда (85) 0:1 - Кобін (22)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4975 | Додав: adminA | Теги: Легія - Металіст - 2:1

ВІДЕО онлайн матчу 6-го туру Ліги Європи "Динамо"- "Шериф"
Дідьє Дрогба: Калу любить "Челсі" та уболівальників
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ
УЄФА відкрила справи щодо "Жиліни" і "Спартака"