Чт, 19-09-2024, 04:20

14:21
Кубок України: Металіст 1925 влаштував погром, Епіцентр і обидві Ниви вилетіли – результати попереднього раунду

Розпочався розіграш Кубка України у сезоні 2024/25. Результати матчів 3 серпня дивіться у цій новині на "Футбол 24".

Кубок України, попередній раунд

Куликів – Нива Вінниця – 0:0 – пенальті – 4:2

Чернігів – Чайка – 1:0

Гол: Федосов, 70

Діназ – Кудрівка – 1:2

Голи: Сейтхалілов, 40 – Сторчус, 10, Рогозинський, 89

Вилучення: Ярмак, 63 (Діназ, пряма червона)

Кубок України: результати першого жеребкування – відома дата проведення матчів

Куликів переміг вінницьку Ниву. У основний час суперники не змогли визначити переможця, тому провели післяматчеву серію пенальті, де Куликів виявився сильнішим та здобув перемогу з рахунком 4:2. А от Чернігів переграв Чайку. Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а на 70-й хвилині чернігівці нарешті прорвали оборону суперника, встановивши остаточний рахунок 1:0.

У наступному матчі Кудрівка обіграла Діназ. Перший гол був забитий вже на 10-й хвилині, але до перерви Діназ зумів зрівняти рахунок. У середині другого тайму Діназ опинився в меншості через вилучення. Наприкінці основного часу Кудрівка вийшла вперед і встановила остаточний рахунок 2:1.

Металіст 1925 розбив друголіговий Локомотив. Уже в першому таймі клуб, що цього сезону виступає в Першій лізі, зумів вийти вперед з перевагою у три м’ячі. А от гравці столичного клубу змогли відзначитися лише наприкінці зустрічі, але це не вплинуло на підсумок гри.

ЮКСА з легкістю розтрощила друголігову Реал-Фарму. Вже на 28-й хвилині ЮКСА відкрила рахунок, а незадовго до перерви подвоїла свою перевагу. У другому таймі першоліговий клуб здобув впевнену перемогу, забивши третій м'яч.

Вікторія мінімально перемогла Металург З. Гол у ворота суперника вдалося забити Книшу наприкінці першого тайму. До завершення зустрічі жодна з команд не змогла змінити рахунок.

Гірник-Спорт розправився з Маріуполем. На 32-й хвилині гравці клубу з Маріуполя вийшли вперед. Однак переможцем зустрічі став Гірник-Спорт, який забив три м’ячі у другому таймі. Полтава здобула перемогу над Тростянцем. Єдиний гол зустрічі був забитий наприкінці першого тайму.

Поділля переграло Реверу 1908. Основний та додатковий час зустрічі завершився з рахунком 2:2; новачок Другої ліги врятувався на 120-й хвилині. Однак у серії пенальті все ж перемогло Поділля.

Друголігова Скала обіграла Епіцентр. Обидва м’ячі у ворота суперника гравці Скали забили в першому таймі, причому зробили це менш ніж за 10 хвилин. Епіцентр нічого не зміг з цим вдіяти.

Прикарпаття розтрощило Ужгород. Перший гол був забитий вже на 6-й хвилині, а Ільчук подвоїв перевагу суперника автоголом. Наприкінці першого тайму Прикарпаттю вдалося зробити рахунок 3:0, а відразу після перерви був забитий четвертий гол.

Миколаїв мінімально переграв Агробізнес. Єдиний гол під час зустрічі забив Глоба, щоправда, у свої ворота, чим допоміг супернику здобути перемогу.

Буковина зустрілася з тернопільською Нивою. Основний та додатковий час закінчилися з рахунком 1:1. У серії пенальті перемогу здобула Буковина.

Металіст здолав Вільхівці. Жодна з команд не відзначилася в основний час, а за результатами серії післяматчевих пенальті переміг Металіст.

Додамо, що завтра відбудеться ще два матчі раунду: Олімпія зустрінеться з Кремінем (13:00), а Пробій зіграє проти Хуста (16:00).

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 449 | Додав: futbolUA