Пт, 19-04-2024, 20:04

20:40
"Кривбас" - "Волинь" - 1:0. ВІДЕО

Підопічні Олега Тарана реабілітувались перед власними вболівальниками за недавнє фіаско від "Карпат".

В поєдинку на стадіоні "Металург" було багато боротьби, яка часто закінчувалась покараннями з боку головного рефері Дмитра Жукова. Команди на рівних провели матч, і найбільш закономірним результатом була б нічия. Наприкінці першого тайму суддя прийняв неоднозначне рішення, вилучивши з поля лідерів обох колективів Сімініна та Бартуловіча. Грою десять на десять більше скористались господарі. В середині другої половини в команді Тарана спрацювала зв'язка Антонов-Самодін, і останній вразив рамку Літовченка.

Після пропущеного голу лучани побігли відігруватись, "червоно-білі" ж переорієнтували свою гру на контратаки. В другій 45-хвилинці "Волинь" мала декілька непоганих можливостей, щоб здобути нічию в Кривому Розі. Зокрема не зумів реалізувати вихід сам на сам Даніель Суботіч, ще в одному з епізодів рамку Реви після удару Бабира врятувала перекладина. Наприкінці матчу гості спробували піти на останній штурм воріт суперника, але голкіпер "Кривбаса", на відміну від поєдинку у Львові, сьогодні зумів зберегти свої ворота недоторканими

1: 0 - команда з Кривого Рогу перериває чотириматчеву серію без перемог. Підопічні Олега Тарана підтягуються до основної когорти клубів Прем'єр-ліги, відриваючись від останніх "Карпат", "Говерли" та запорізького "Металурга". "Волинь" же зазнає п'ятої поразки в сезоні, лучани з 20-ма пунктами в активі з претензіями на зону Лігу Європи в турнірній гонці йдуть 6-ми.

"Кривбас" - "Волинь" - 1:0

Гол: Самодін (65)

Вилучення: Бартуловіч (43) - Сімінін (43)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4922 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Волинь - 1:0. ВІДЕО

Сабо: Калітвінцев радитиме Ліппі тих же гравців