Вт, 16-04-2024, 17:39

15:53
"Кривбас" - "Говерла" - 3:0. ВІДЕО

Схоже, Олексій Антонов не чув про те, що Саша Лобода обіцяла майже роздягнутися, якщо "Говерла" залишиться в УПЛ.

Ну бо усі думали, що у "Говерли” не виникне проблем в матчі з "Кривбасом”, який вирішив усі свої завдання на сезон. Загалом саме з атак ужгородців гра і розпочалася, проте ініціатива за ними була десь перших 10 хвилин. Після цього часу "Кривбас” поступово спочатку вирівняв гру, а потім узагалі потроху перехопив ініціативу.

Та, граючи на зустрічних курсах, до завершального удару краще справу доводили господарі. от тільки на останньому рубежі вдало діяв Бабенко, який парирував удари Бартуловіча, Дедечка, Самодіна... Та сейв матчу здійснив не він, а його колега за амплуа з "Кривбасу" Євген Боровик. На 37-й хвилині його майже впритул розстрілював Ле Талек, але дива реакції кіпера криворіжців не дозволили рахунку "відкритися".

Та змінилися нулі на табло ще до перерви. Вірніше, за хвилину до завершення першого тайму - Антонов позбавився опіки Петрова і головою переправив кулю у ворота "Говерли". Власне, Антонов і Петров стали основними дійовими особами гри - перший оформив дубль, а третій був причетний до всіх трьох голів у ворота своєї команди.

Саме Петров на 52-й хвилині скинув м'яча під удар... Антонову, а в середині другого тайму створив Бартуловічу простір для удару.

Більше голів у цій грі не було, хоча "Говерлу" звинувачувати нема в чому. Вони намагалися створювати небезпеку поблизу воріт, от тільки майже усі удари були заблоковані суперниками. А як ні - рятував Боровик. Словом, "Кривбас" переміг заслужено, а ужгородці доводитимуть своє право залишитися в УПЛ в наступних турах.

"Кривбас" - "Говерла" - 3:0 (1:0)

Гол: Антонов, 45, 52, Бартуловіч, 72

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41452 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Говерла - 3:0. ВІДЕО

Дубль Агуеро приніс перемогу "Атлетіко" над "Депортіво". ВІДЕО
Коломойський: Розглядаємо кандидатури інших наставників - Сьомін, Райкард
Девіч хоче зарплату рівня Тайсона та Хав'єра
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру