Команда Юрія Сьоміна здобула вольову перемогу в Кривому Розі.

"Кривбас": Штанько, Пашаєв, Лобжанідзе, Шершун (к), Федорів, Бабатунде, Дедечко, Канкава, Валєєв, Єслінек, Антонов;

Запасні: Рева, Баліч, Бобух, Матіч, Самодін, Іващенко, Яколіш.

"Динамо": Коваль, Велозу, Попов, Рубен, Гармаш, Гусєв (к), Аруна, Тайво, Хачеріді, Юссуф, Рафаель;

Запасні: Бойко, Ярмоленко, Мілевський, Ідейє, Михалик, Богданов, Дуду.

Як і можна було очікувати, "Динамо" провело важкий матч в Кривому Розі, а успіх киянам приніс один влучний удар на останніх хвилинах поєдинку.

Не маючи в своєму складі зіркових виконавців, "Кривбас", як і в матчі з "Шахтарем" достойно виглядав на фоні іменитішого суперника. Загалом на полі панувала більш-менш рівна гра з невеликою перевагою гостей. Криворіжці непогано грали на контратаках, іноді ближчими до успіху були саме "червоно-білі".

Команди на невисоких швидкостях провели перший тайм протистояння, що вже стало звичним для "Динамо". В другому таймі малюнок на полі істотно змінився, пішла гра на зустрічних курсах, м'яч практично не затримувався в центрі поля. Як і в попередніх поєдинках, в другій 45-хвилинці активніше в атаці стали діяти кияни. Значно підсилив гру хлопців Юрія Павловича Андрій Ярмоленко, нічим не змогли здивувати новачки команди Рафаель, Тайе Тайво та Марко Рубен.

"Кривбас" вперто намагався не відставати, заведені місцевою публікою "червоно-білі" до останніх хвилин йшли вперед. Зокрема, кілька чудових моментів для взяття воріт Коваля не зумів використати нігерійський талант криворіжців Бабатунде. Ну а єдиний гол в протистоянні в активі вищезгаданого Ярмоленка, який відзначився після чудового пасу від Мілевського.

0:1 - "Динамо" з хорошим настроєм готується до "Фейєнорда". "Кривбас" же знову мінімально поступається лідеру. Однак, зважаючи на ту гру, яку сьогодні показала команда Тарана, можна прогнозувати, що криворіжцям цілком "по зубах" посідати місця у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату, і навіть боротися за зону Ліги Європи.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41101 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Динамо - 0:1. ВІДЕО

"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. ВІДЕО
Аргентинські папараці зазняли Мессі з його подругою. ФОТО
Капелло не бачить місця для Бекхема в збірній Англії
4-ий тур ПЛ: матчі суботи
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 18 туру Французької Ліги 1: "Марсель (Марсель)" - "Ліон (Ліон)"
ПЛ, 6-й тур: "Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк
Шостий тур Української Прем’єр-ліги: підсумки
Рамос отримає на трансфери від Коломойського стільки грошей, скільки зможе витратити