|
Костюк зізнався, що сказав Ярмоленку після чергового гола легенди Динамо в УПЛ: "Тому тренеру респект"
Виконувач обов'язків головного тренера Динамо Ігор Костюк прокоментував перемогу над Вересом (3:0).
– Звісно, результатом я задоволений. З перших хвилин заволоділи перевагою, забили свої м'ячі та в принципі контролювали гру. Але були незначні помилки, які могли призвести до голів у наші ворота.
до речі
Голи Ярмоленка і Пономаренка у відеоогляді матчу Динамо – Верес – 3:0
– Пономаренко казав, що ви мало не дали йому завдання відштовхувати суперників спиною.
– Завдання форварда – забивати. Сьогодні він це зробив. Був корисним для команди, виконав багато роботи, агресивно грав наприкінці. Матвій молодець. Тіаре з його зростом, звичайно, потрібно бути в зоні завершення та забивати м'ячі на стандартах. Хлопці привітали його у роздягальні. Стандарти – це та зброя, яку потрібно використовувати у грі.
– Ви щойно йшли з Ярмоленком і казали йому, що третій м'яч сьогодні мав забивати Редушко.
– Редушку ще не вистачає досвіду. Я казав Андрію Миколайовичу, що я вгадав із заміною, і він забив гол. Тому тренеру респект.
реклама
– Можна сказати, що для вас це найкращий матч Динамо у захисті останнім часом.
– Ми провели три матчі разом, це була четверта. Не можу сказати, що ми ідеально граємо у захисті. Потрібно перебудовуватися, награвати зв'язки та робити менше помилок у своєму штрафному майданчику. Ми на цьому наголошуємо. У минулих матчах із цих зон нам забивали м'ячі. Сьогодні ми зробили крок уперед, – заявив Ігор Костюк в коментарі Football Hub.
Нагадаємо, що Ярмоленко забив свій 116-й гол в УПЛ і тепер від Євгена Селезньова (117) його відділяє лише один результативний удар. Рекордсменом за голами в чемпіонаті України досі є Максим Шацьких (124 забиті м'ячі).
Динамо перервало 7-матчеву безпрограшну серію Вереса – другий гол поспіль 19-річного, дубль захисника, Ярмоленко добив
|