Пт, 26-04-2024, 07:34

22:14
"Копенгаген" - "Дніпро" - 2:0

Дніпропетровський "Дніпро" у рамках кваліфікації Ліги чемпіонів зіграв матч-відповідь проти данського "Копенгагена".

Підопічні Мирона Маркевчиа не зуміли продемонструвати гри високого рівня та пропустили два голи, що у підсумку не дозволило "дніпрянам" пробитися у плей-офф ЛЧ.

У першому таймі глядачі стали свідками рівної та обережної гри у виконані обох команд. “Дніпро” не поспішав йти вперед великими силами, а “Копенгаген” не форсував події, щоб не пропустити гол, який міг би кардинально змінити хід протистояння. Згодом господарі поля почали частіше навідуватися у штрафний Бойка та створювати гострі моменти. Відтак на 36 хвилині Денису довелося виймати перший м'яч із сітки. У складі “Копенгагена” відзначився Корнеліус.

У другому таймі дніпропетровці намагалися діяти більш активно, проте в атаці вони виглядали дуже беззубо. Варто зазначити, що підопічним Маркевича було дуже складно пройти захисні редути данців, щоб хоча б пробити у бік воріт.

Натомість “Копенгаген” знову скористався халатністю гравців “Дніпра” та забив другий гол. Ситуація для української команди значно ускладнилася, адже необхідно було забивати мінімум двічі. Але цього не сталося, і “Копенгаген” здобув закономірну перемогу, повністю перегравши та перебігавши “дніпрян”.

У підсумку протистояння завершилося безкомпромісною перемогою данців із рахунком 2:0, завдяки якій вони проходять у плей-офф. Натомість “Дніпро” тепер намагатиметься пробитися у груповий етап Ліги Європи.

Нагадаємо, що перший поєдинок між цими суперниками у Дніпропетровську завершився нічиєю 0:0.

"Копенгаген": Андерсен (В), Хеглі, Бенгтссон, Нільссон, М. Йоргенсен, Делані (К), Кадрі, Амарт'я, Н. Йоргенсен, Корнеліус, Аманкваа

"Дніпро": Бойко (В), Мазух, Польовий, Дуглас, Федецький, Канкава, Лео Матос, Бартуловіч, Політило, Коноплянка (К), Матеус

Голи: 1:0 - Корнеліус (36), 2:0 - Кадріі (53)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4984 | Додав: adminA | Теги: Копенгаген - Дніпро - 2:0