Пт, 29-03-2024, 10:34

19:11
Коноплянка: Дуже приємно, як мене тут зустрічали. Я люблю Львів!

Півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка прокоментував нічийний результат у поєдинку проти "Шахтаря" та розповів, що вражений зустріччю фанатів у Львові.

"Вважаю, 2:2 - непоганий результат. У першому таймі "Шахтар" грав краще, але по перерві вже ми володіли ініціативою. Дуже приємно, як мене тут зустрічали вболівальники та проводжали. Усім велике спасибі. Я люблю Львів! Під час матчу я намагався не показувати емоцій, потрібно було сконцентруватися. Якщо на все звертати увагу, то просто не зможеш зосередитись на грі. Хоча насправді емоції зашкалювали.

Хотів би, щоб повторився результат зустрічі "Шахтаря" і "Севільї" 2007 року і ми пройшли далі. Загалом "Шахтар" не змінився відтоді, як я пішов з "Дніпра". В них швидкі технічні бразильці, груба опорна зона. "Гірники" добре грали, як і "Севілья" в другому таймі. Матч-відповідь буде набагато цікавішим", - розповів Коноплянка.

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4910 | Додав: adminA | Теги: Коноплянка: Дуже приємно, як мене тут зустрічали. Я люблю Льв

Звання футболіста року дісталось Саміру Насрі. ВІДЕО
Серія А. Відеоогляд матчів суботи. ВІДЕО
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ