Чт, 28-03-2024, 20:21

23:26
Кияни з боєм виходять в 1/8 фіналу. "Динамо" - "Генгам" - 3:1. ВІДЕО

Київське "Динамо" зуміло взяти реванш у французького "Генгама", який у першому поєдинку здобув скандальну перемогу із рахунком 2:1.

Текст для  перекладу‘ Загальна мобілізація фанатів "Динамо" принесла результат. Давно вже стільки глядачів не збиралося на "Олімпійському", щоб підтримати улюблену команду. Але сьогодні у "біло-синіх" був потужний тил у вигляді багатотисячної армії вболівальників. Загалом протистояння проходило за планом Сергія Реброва. Теодорчик відкрив рахунок, а згодом Буяльський подвоїв перевагу "Динамо". Але французи не розгубилися та почали рятувати гру. На 66 хвилині матчу Манданн відповів влучним пострілом, відновивши інтригу у поєдинку.

Ситуація була складною, адже команди розуміли, що якщо хтось не зуміє забити, то доведеться додатково бігати ще півгодини. Кияни, яких трибуни закликали бігти вперед, ризикнули та здобули право пробити пенальті. До м’яча підійшов Гусєв та впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Окремо варто згадати про заворушення, які відбулися біля трибун гостей. Судді довелося призупинити гру, але, на щастя, матч не відмінили. Мабуть, УЄФА тепер якось покарає "Динамо" чи стадіон, але тут вже нічого не вдієш. Головне, що все завершилося без серйозних проблем.

Останні хвилини протистояння були дуже напружені, але у підсумку все так і завершилося із рахунком 3: 1 на користь української команди. Відтак тепер залишається чекати, щоб дізнатися, з ким "Динамо" зіграє у 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Динамо": Шовковський (К), Сільва, Антунеш, Друговіч, Віда, Велозу, Рибалка. Гусєв, Буяльский, Ленс, Кравець.

Лава запасних: Рибка, Бурда, Хачеріді, Чумак, Калітвінцев, Мбокані, Теодорчик.

"Генгам": Лосль, Якобсен, Ангуа, Сорбон, Левек, Санхаре, Бовю, Матіс (К), Пьє, Жиресс, Манданн.

Лава запасних: Самасса, Бака, Кербра, Діалло, Дос Сантос, Ятабаре, Коко.

"Динамо" - "Генгам" - 3:1

Голи: Теодорчик, Буяльський, Манданн, Гусєв (п)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4994 | Додав: adminA | Теги: Кияни з боєм виходять в 1/8 фіналу.

Пітерський "Зеніт" замахнувся на Буффона: пропонує "Ювентусу" 18 млн євро
4-ий тур ПЛ: матчі суботи