Сб, 20-04-2024, 02:25

23:21
"Карпати" у компенсований час врятували нічию з "Олександрією"

У 21 турі УПЛ команди, що претендують на путівку в Лігу Європи, розписали бойову нічию на "Арені Львів".

"Карпати" після вкрай блідої гри із "Зорею" приймали "Олександрію". У 20-му турі команда Шарана поступилася "Динамо", взявши невдовзі сенсаційний реванш в чвертьфіналі Кубку. Нагадаємо, в першому колі представники Кіровоградщини переконливо "винесли" львів’ян – 4:1. Шосте місце в чемпіонаті – путівка у єврокубки. Тому битва на "Арені Львів" мала європейський присмак.

Володимир Безуб'як із стартових хвилин вирішив покластися на необстріляну в УПЛ молодь. Так, на поле вийшов захисник 1995 року народження Андрій Маркович. На офіційному сайті "Карпат" дебютант чемпіонату перебуває в складі U-21.

Перший тайм відбувся при доволі рівній і силовій (4 жовтих картки на обох) боротьбі, з мінімумом гольових моментів.

В старті другої половини зустрічі Бланко-Лещук мав нагоду відзначитися, та Новак опинився у потрібному місці. Невдозі аргентинець знову "відзначився", розбивши обличчя Імерекову. Після згаданих подій трапилося найцікавіше – голи.

Спочатку Пономар скористався помилкою оборони, але через мить Карноза розкішним дальнім пострілом зрівняв рахунок. Не минуло кількох хвилин, як антигерой "Динамо" Артем Чорній класним ударом зі штрафного вивів гостей вперед. Здавалося, це перемога "Олександрії". Та на останніх секундах матчу Карноза з того-таки штрафного удару встановив кінцевий результат - 2:2.

Завдяки Карнозі "Карпати" набирають 23 очки. В "Олександрії" - 28 балів. Попереду на "левів" очікує дербі з "Волинню".

Україна. Прем'єр-ліга (Ліга Парі-Матч). 21 тур

"Карпати" – "Олександрія" – 2:2

Голи: Карноза, 73, 90+5 – Пономар, 70, Чорній, 75

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4909 | Додав: adminA | Теги: Карпати у компенсований час врятува

IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
"Амкар" не розрахувався з "Динамо" за Дедечка
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)