Чт, 28-03-2024, 19:44

14:01
"Карпати" - "Таврія" - 2:0. ВІДЕО

Ніколай Костов з тріумфу дебютує в якості нового наставника львівського клубу.

На стадіоні "Україна" львів'яни створили справжнє футбольне чудо. Погодьтесь, не кожна команда, граючи в чисельній меншості протягом цілого тайму, зможе зберегти свої ворота недоторканими. Більше того, підопічним Костова вдевятьох навіть вдалося забити.

Команди на невисоких швидкостях розпочали поєдинок у столиці Галичини. В першому таймі деякою перевагою володіла "Таврія", однак єдиним по-справжньому небезпечним моментом біля рамки Боґатінова став удар Путраша - півзахисник кримчан влучив у стійку. "Карпатівці" на старті матчу ніяк не могли намацати свою гру та командне розуміння. Краще справи команди Костова пішли ближче до кінця першої 45-хвилинки. Господарі вирівняли ситуацію на полі і на 31-й хвилині зустрічі повели в рахунку: після передачі вздовж лінії з гострого кута відзначився Павло Ксьонз.

Початок другої половини поєдинку перетворився на справжній "холодний душ" для "зелено-білих" та їхніх вболівальників. Впродовж двох хвилин головний рефері матчу Дмитро Жуков, який і в першому таймі перебрав з картками, вилучив з поля карпатівців Даушвілі та Мілошевіча. І якщо другу червону картку для Муртаза ще можна пояснити, адже грузин грубо зіграв в центрі поля, то червоне світло перед сербським захисником є нічим невмотивованим.

Після вищезгаданих інцидентів "Таврія" повністю перехопила ігрову та територіальну ініціативу на полі, господарі ж засіли в глухий захист. Гравці "Карпат" надалі в меншості протягом цілого тайму відчайдушно стримували тотальний пресинг суперника. Раз-по-раз по воротах Боґатінова небезпечно пробивали Шиндер, Назаренко, Путраш, Фещук, Калініченко, однак голкіпер "зелено-білих" сьогодні виконував неймовірні сейви.

В кінцевому результаті "Таврія" так і не зуміла добити "пораненого звіра". "Карпати" ж наприкінці матчу реалізували одну з небагатьох своїх контратак: дива техніки продемонстрував Лукас, який накрутив двох суперників і встановив остаточний рахунок протистояння.

2:0 - історична перемога "зелено-білих", яка дозволяє команді Костова піднятися в середину турнірної таблиці чемпіонату. Болгарський фахівець взяв вдалий старт у Львові. Тож чи продовжиться виграшна серія Ніколая, побачимо в наступній грі з "Чорноморцем". Натомість Олег Лужний, який приїхав в своє рідне місце за успіхом, повертається в сімферополь з "бубликами".

"Карпати": Боґатінов, Тосік, Балажіч, Мілошевіч, Ощипко, Ткачук (к), Голодюк, Худоб'як, Кзьонз, Гладкий, Лукас;

Запасні: Мисак, Гудима, Касьян, Пластун, Даушвілі, Озарків, Кополовець.

"Таврія": Кахріман, Едуардо, Дос Сантос, Єзерський (к), Буссаїді, Любічіч, Гомес, Калініченко, Шиндер, Путраш, Назаренко;

Запасні: Погорілий, Гуменюк, Романчук, Свенссон, Причиненко, Габовда, Фещук. Гол: Ксьонз (31)

"Карпати" - "Таврія" - 2:0

Гол: Ксьонз (31), Лукас (95)

Вилучення: Даушвілі (47), Мілошевіч (49)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41058 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Таврія - 2:0. ВІДЕО

Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Товариський матч: Україна - Нідерланди. ВІДЕОЗВІТ
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів