Вт, 19-03-2024, 13:02

20:47
"Карпати" - "Севастополь" - 2:0

Львівські "Карпати" у весняній частині чемпіонату зазнали двох поразок підряд, але у сьогоднішньому матчі проти "Севастополя" підопічні Севідова все ж зуміли реабілітуватися перед рідними вболівальниками.

Львів'яни нарешті здобули перемогу. “Нарешті”, тому що у трьох поєдинках весняної частини “зелено-білі” демонстрували красивий футбол, а головне виглядали краще за своїх суперників.

Щодо самого матчу, то команди досить активно розпочали це протистояння, і на 18 хвилині Бохашвілі відкрив рахунок. Підопічні Севідова діяли більш небезпечно та більше володіли м'ячем, повністю переважаючи севастопольців. Згодом гості зуміли дещо вирівняти гру, але відібрати у “карпатівців” ініціативу ніяк не вдавалося.

Така гра тривала весь другий тайм. Кримчани намагалися підловити суперників на контратаці, і вже здавалося, що їм таки вдасться здобути нічию. Але на 84 хвилині Гладкий забив ще один гол, що розв'язало руки “зелено-білим” та дозволило перевести подих Севідову. У підсумку все завершилося впевненою та заслуженою перемогою “Карпат” з рахунком 2:0.

Окремо варто згадати про вболівальників обох команд, яких було багато на “Україні”, і які активно підтримували своїх улюбленців та єдність нашої держави.

"Карпати": Підківка, Пашаєв, Гітченко, Балажіц, Костевич, Чачуа, Голодюк, Федорчук, Льопа, Бохашвілі, Зеньов.

Запасні: Ільющенков, Пластун, Мартинюк, Страшкевич, Бартуловіч, Гладкий, Пучковский.

"Севастополь": Чуваєв, Федорів, Новак, Цуррі, Неплях, Максимов, Фертовс, Караваєв, Ярошенко, Ковпак, Кузнєцов.

Запасні: Литовка, Воронін, Кожанов, Фарлей, Лисенко, Причиненко, Павлов.

Карпати” - “Севастополь”

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41159 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Севастополь - 1:0

Алекс Фергюсон став головним довгожителем "Манчестер Юнайтед" і побив рекорд Метта Басбі
Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина