Пт, 29-03-2024, 17:49

23:58
Карпати перемогли Дніпро завдяки класному камбеку

Дніпро та львівські Карпати в рамках 29 туру УПЛ зустрічалися 14 травня на стадіоні Дніпро-Арена. Важливу перемогу вирвала команда Олега Дулуба – 3:2.

До початку зустрічі різниця між командами складала всього два очки. В першому таймі найкращі моменти в Дніпра мали Довбик та Влад. Артем занадто довго вовтузився з м’ячем, так і не пробивши по воротах, а румун не влучив в дальній кут. За Карпати міг забивати Нестеров, однак Лунін впорався з не надто складним ударом Андрія.

Початок другого тайму виявився для "левів" справжнім жахом. На 47 хвилині Кочергін технічно переграв Боровика, а через трохи Довбик лівою ногою забив другий м’яч Дніпра! Олег Дулуб кинувся рятувати ситуацію. Білоруський тренер зняв з гри непомітного Голодюка, випустивши Чачуа. Також Грисьо замінив Гуцулюка. Львів’яни доволі швидко сквитали один гол: Гладкий подав точно на голову Ксьонзу. Через трохи голи Нестерова та іменинника Грисьо вивели гостей вперед! Наприкінці матчу Михайленко зняв оборонця Чеберячка та випустив націленого на атаку Кожушка. Однак заміни не подарували Дніпру бодай одного очка.

Карпати відриваються від екс-фіналіста Ліги Європи на 5 очок та значно покращують свої шанси залишитися у вищій лізі. В 30 турі на глядачів очікують матчі Карпати – Ворскла та Сталь – Дніпро.

Чемпіонат України, 29 тур

Дніпро – Карпати – 2:3

Голи: Кочергін, 47, Довбик, 55 – Ксьонз, 65, Нестеров, 70, Грисьо, 73

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4687 | Додав: adminA | Теги: Карпати перемогли Дніпро завдяки кл

Захисник "Рейнджерса" Керк Броудфут потребує хірургічного втручання
"Динамо" замінить "Шахтар" на Кубку Співдружності: жеребкування турніру
Матеуса представлять сьогодні
Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
Українець розсудить товариський матч Молдова - Грузія
Трезеге повернеться в Італію, але не в "Ювентус"
Х’ютон: Хочу продовжити кар’єру у футболі
Перше коло: Прикрий старт "Динамо" та інші матчі
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи
Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля