Пт, 19-04-2024, 16:01

23:11
"Карпати" - "Металург" (З) - 2:1. ВІДЕО

Львівські "Карпати" зуміли здобути перемогу над одним із аутсайдерів чемпіонату - запорізьким "Металургом", передає сайт http://nowyny.eu/.

Поєдинок у Львові виправдав очікування вболівальників. Команди продемонстрували красиву, швидку гру, а головне забили три красивих голи. У цьому матчі було все: емоції, переживання, інтрига, червоні картки, прекрасні взяття воріт. Суперники з перших хвилин протистояння активно увімкнулися у боротьбу, особливо це стосується господарів поля, які відразу ж почали діяти першим номером.

"Карпати” комбінували, атакували та часто пробивали по воротах, проте відкрити рахунок змогли лише на 33 хвилині зустрічі. Відзначився Ксьонз. Після перерви "зелено-білі” подвоїли свою перевагу над суперником, і здавалося, що вже ніщо не зможе створити неприємностей для львівської команди. Проте за півгодини до завершення матчу суддя за грубу гру вилучив Даушвілі, залишивши господарів у меншості. У цьому епізоді можна посперечатися з арбітром матчу, адже навряд чи дії грузина заслуговували на пряму червону картку.

"Металург”, який зрозумів, що кращої нагоди врятувати ситуацію у них не буде, пішов в атаку. Досить швидко гості забили гол та відновили інтригу у протистоянні, адже до завершення матчу залишалося ще багато часу. Проте відчайдушна гра львів'ян, як і в грі проти "Таврії”, заслуговувала на повагу. Господарі поля майстерно захищалися при цьому не забували контратакувати. Поєдинок так і завершився з рахунком 2:1, який дозволив "зелено-білим” піднятися на 8 сходинку у турнірній таблиці, ну а "Металург” продовжує свою безвиграшну серію, яка досягла вже 6 матчів.

Склади команд

Карпати: 1. Богатінов, 4. Мілошевіч, 8. Ощипко, 7. Ксьонз, 16. Худоб'як, 32. Пластун, 43. Озарків, 88. Даушвілі, 28. Касьян, 77. Лукас, 22. Штіліч

Запасні: 29. Ільющенков, 39. Жовтюк, 18. Кополовець, 19. Мартинюк, 25. Ткачук А., 36. Гудима, 10. Гладкий

Металург З: 16. Шевченко Ал., 4. Матеус, 21. Нестеров, 7. Матяж, 8. Скороходов, 19. Рудика, 27. Цуріков, 34. Сидорчук, 39. Опанасенко, 10. Жуніор, 21. Штурко

Запасні: 1. Руденко, 3. Тейку, 44. Імереков, 18. Слім, 88. Задоя, 30. Каськов, 31. Пісоцький

"Карпати" - "Металург" (З) - 2:1

Голи: Ксьонз 33, Касьян 52, Матяж 67

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41097 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Металург (З) - 2:1. ВІДЕО