Пт, 29-03-2024, 12:42

19:58
"Карпати" - "Металург" Д - 0:1

Львівські "Карпати" провели перший домашній поєдинок у новому сезоні.

Суперник "зелено-білих" донецький "Металург", який у минулому турі поступився на "Арені Львів" дніпропетровському "Дніпру" із рахунком 0:2, зумів здобути мінімальну перемогу у протистоянні із львів‘янами.

Підопічні Ігоря Йовічевіча не зуміли порадувати рідних вболівальників хорошим результатом.

У першому таймі "Металург" повністю переграв "Карпати" та зумів забити гол, який у підсумку виявився вирішальним. Крім цього донеччани створили дуже небезпечний момент, але суддя вирішив не зараховувати спірний гол. Якщо описати у кількох словах те, що відбувалося у перші 45 хвилин, то "зелено-білі" просто не встигали за командою П‘ятенка, яка була більш мобільною та організованою.

Проте після перерви ситуація на полі змінилася. "Зелено-білі" захопили ініціативу й відтіснили "Металург" від власних воріт. "Карпати" створили багато небезпечних моментів та були дуже креативними попереду, але на завершальній стадії бракувало везіння та влучності.

Останні хвилини протистояння були напружені та емоційні, однак "Металург" все-таки зумів вистояти та здобути ці важливі три очки. Відтак у підсумку матч завершився мінімальною перемогою донеччан 0:1, які покидають Львів із хорошим настроєм.

"Карпати": 29. Ільющенков, 5. Гітченко, 22. Пучковський, 70. Лобай, 94. Мірошніченко Д., 4. Балажіц, 7. Ксьонз, 9. Кожанов, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 19. Мартинюк
Запасні: 23. Мисак, 79. Марковіч А., 92. Чачуа, 32. Пластун, 41. Марусич, 8. Костевич, 14. Сергійчук

"Металург" Д: 12. Бандура, 23. Насонов, 44. Прийма, 4. Чечер, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 9. Лазіч, 13. Макрідіс, 15. Шарпар, 18. Нойок, 14. Александре
Запасні: 1. Паньків, 2. Барановський, 17. Поступаленко, 40. Мисик, 87. Мишенко, 94. Задерака, 11. Акименко

Гол: Лазіч 19

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4938 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Металург Д - 0:1