Ср, 24-04-2024, 18:44

18:59
"Карпати" - "Іллічівець" - 0:1

Львівські "Карпати" поступилися у принциповому матчі за шість очок маріупольському "Іллічівцю".

Команда Олександра Севідова після феєричного поєдинку проти “Динамо” не зуміла повністю відновитися й провести ще один матч на високому рівні. “Зелено-білі” з перших хвилин не зуміли організувати правильної гри проти суперника, через що довелося досить довго діяти другим номером. Загалом “Карпати” програли перший тайм, пропустивши гол, який і вирішив долю матчу.

Після перерви “зелено-білі” почали діяти більш гостро, а коли суддя вилучив Балажіца, то львів'яни заграли ще видовищніше. Але врятувати хоча б нічию їм не судилося. “Іллічівець” надійно зіграв у захисті й не допустив “карпатівців” д своїх воріт. У підсумку все завершилося мінімальною перемогою маруіпольців, завдяки якій вони піднялися на 9 сходинку у турнірній таблиці.

"Карпати": 1. Підківка, 5. Гітченко, 92. Чачуа, 94. Мірошниченко Д., 21. Балажіц, 9. Федорчук, 88. Даушвілі, 8. Костевич, 20. Зеньов, 77. Бохашвілі, 10. Гладкий
Запасні: 23. Мисак, 17. Страшкевич, 24. Пашаєв П., 62. Пучковский, 19. Мартинюк, 32. Пластун, 9. Габовда

"Іллічівець": 1. Гальчук, 4. Довгий, 93. Цюпа, 91. Бутко, 32. Іщенко, 44. Ордець, 29. Гречишкін, 8. Тотовицький, 20. Чурко, 99. Таргамадзе, 39. Кулач
Запасні: 87. Хоменко, 13. Яворський, 18. Геращенков, 2. Полянський, 61. Мишньов, 7. Шевчук С., 16. Мандзюк А.

Гол: Кулач 35

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41002 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Іллічівець - 0:1

Чемпіонат Англії. "Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 3:1. ВІДЕО