16:02
"Карпати" - "Дніпро" - 2:4. ВІДЕО

Кожній з цих команд було що доводити. "Дніпро" - що непотрапляння у ЛЧ було прикрою випадковістю, а "Карпати"...

А "Карпати” окрім того, що не гарантували собі місця у Прем'єр-лізі на наступний сезон, так ще й потрібно було доводити свою профпридатність перед новим-старим тренером. Хоча й грали вони перед порожніми трибунами.

Нехай і без глядачів на трибунах, нехай клас "Дніпра” вищий, нехай у команді зміна тренера... Але все-одно це не виправдовує абсолютно безвольну гру львівських "Карпат”. Особливо у першому таймі.

"Дніпро” без дискваліфікованого Ротаня та Коноплянки, який так і залишився в запасі, одразу взяв ініціативу у свої ноги. Гравці ж "Карпат” найбільше запам'яталися просто таки якимось дитячими помилками, особливо у захисті. Хоча перший гол у ворота Мисака це майже повністю заслуга Сергія Кравченка, який ударом з лівої метрів з 35-ти поцілив у дальню дев'ятку, створивши справжній шедевр.

А от наступні голи гостей - ”заслуга” захисників "зелено-білих”. Спочатку Селезньову, а потім Калінічу майже ніхто не перешкоджав оформити взяття воріт. На перерву команди так і пішли за рахунку 3:0. Ну а тих, хто бачив гру, найбільше цікавило скільки ж ще пропустять підопічні Дячука-Ставицького?

Зрештою, нагод у "Дніпра” відзначитися у другому таймі також було чимало і тут не можна не відмітити прекрасної гри у воротах Романа Мисака, завдяки якому "Карпати” не пропустили голів так з вісім.

А що ж львів'яни у нападі? Щось більш-менш у них почало вдаватися попереду з виходом на поле Михайла Кополовця, який замінив Левана Кенію. Схоже, один Михайло пам'ятав, що у Львові святкують День Міста і негоже поступатися так безвольно. Щоправда, перший гол "Карпати” забили не без допомоги Дугласа, який зрізав м'яча у власні ворота, а от у голі №2 саме Кополовець відпасував на Мілошевіча, який і відновив інтригу на 88-й хвилині.

Однак дотиснути суперника "Карпатам” не вдалося - крапку у матчі поставили саме гості. Кобахідзе, якому дали надто багато простору, без проблем поцілив у дальній кут - 2:4

"Карпати” грали дуже слабко. Добре, що хоч продемонстрували характер, зумівши забити два голи. Але не леви, як їх називають, далеко не леви. Так собі - левенята. Левенята, які продовжують боротьбу за право залишитися в УПЛ.

"Карпати” - "Дніпро” - 2:4 (0:3)

Голи: Дуглас, 78 (а.г.), Мілошевіч, 88 - Кравченко, 15, Селезньов, 18, Калініч, 28, Кобахідзе, 90+

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41724 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Дніпро - 2:4. ВІДЕО

"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕОзвіт