Пт, 29-03-2024, 13:47

12:03
"Карпати" - "Динамо" - 0:1. ВІДЕО

Львіські "Карпати" не зуміли відібрати очки у команди, яка бореться за путівку у Лігу чемпіонів - київського "Динамо".

Протистояння між "Карпатами" та "Динамо" виявилося цікавим та багатим на події. Господарі поля з перших хвилин поєдинку намагалися забити швидкий гол, і лише чудо допомогло киянам уникнути пропущеного м’яча. Спершу Марселінью не реалізував вихід віч-на-віч, а згодом суддя після гри рукою не призначив пенальті у ворота "Динамо". Проте "зелено-білі" не опустили руки й продовжували штурмувати ворота підопічних Олега Блохіна.

У середині тайму гості із столиці вирівняли гру, і почали організовувати свої небезпечні атаки. У киян також було чимало хороших моментів для взяття воріт, проте відкрити рахунок у матчі ніяк не вдавалося.

У другому таймі суперники продовжили розпочату справу, і намагалися не поступатися один одному у боротьбі та швидкості гри. Проте досвід знову дав про себе знати. На 65 хвилині Ідейє відкрив рахунок у матчі, що значно зменшило шанси "Карпат" на загальний успіх. Інтрига у поєдинку зросла вже через 10 хвилин, коли суддя вилучив з поля Михалика. "Зелено-білі" провели кілька небезпечних атак, проте врятувати ситуацію так і не змогли. Матч так і завершився мінімальною перемогою киян, які знову повернули собі другу сходинку у турнірній таблиці.

"Карпати": 1. Богатінов, 21. Балажіц, 7. Ксьонз, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 32. Пластун, 43. Озарків, 88. Даушвілі, 10. Гладкий, 11. Зеньов, 97. Марселінью

Запасні: 23. Мисак, 4. Мілошевич, 39. Жовтюк, 18. Кополовець, 22. Штіліч, 51. Загидулин, 20. Кенія

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сілва, 3. Селін, 24. Віда, 17. Михалик, 4. Велозу, 9. Безус, 19. Гармаш, 20. Гусєв О., 11. Ідейє, 13. Мехмеді

"Карпати" - "Динамо" - 0:1

Гол: Ідейє 64

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4960 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Динамо - 0:1. ВІДЕО

Каннаваро: Наше покоління було кращим